Kopp-kopp

Smoking Barrels
2015/10/11

Knock Knock
A kilencvenedik percben még van egy kapufa, amely egy kicsit feldobja a szurkolókat (a film esetében az a már említett kevéske humor vidítja fel némileg a nézőt), de végül mindenki csalódottan veszi tudomásul a végeredményt. Több

Movieaddicts.hu
2015/12/08

Knock Knock
Roth inkább maradjon a belsőségben tocsogó horrorjainál, Reeves meg folytassa csak a John Wicket (jövőre várható) és így mindenki jól jár. Ahogyan azzal is, ha ezt itthon meg se próbálják forgalmazni. Több

Lone Wolf
2016/01/17

Knock knock
Reméljük, hogy az Eli Roth - Reeves páros fog még jó filmekkel megörvendeztetni bennünket. Ez most nem sikerült nekik. Több

jerrycomovie
2019/04/09

Értékelés: 5.5/10
Knock-Knock (2015)
Kedvelem Eli Roth munkásságát, talán mert bennem is van annyi abszurd és fekete humor, mint amennyit benne érzek. Roth szerintem egy perverz állat és cáfolj meg, hogy nincs igazam. Azonban most úgy érzem, kicsit mellé lőtt, mert a film bár lehetett volna egy erkölcsi tanmese is, sajnos a vége felé meglép egy olyan jelenetsort, amely felülír mindent, amit addig gondoltunk és gyakorlatilag a porba rántja az egész - elvileg - megtisztulási folyamatot. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!