Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Csábítás

(The Beguiled)
Csábítás

Tartalom

Egy sebesült déli katona az amerikai polgárháború idején egy lányinernátusba kerül, ahol belopja magát szinte az összes lány szívébe, és ezzel egymás ellen fordítja őket.
(GaEnik)
Nicole Kidman

A Csábítás című film előzeteséből tudni lehet, hogy a két főszereplő, Kirsten Dunst és Colin Farrell forró szexjelenetben gabalyodik össze. A színésznő legutóbbi interjújában elárulta, hogy nagyon nem szeret kamerák előtt szexelni, de ezúttal szerencséje volt: Sofia Coppola rendező gyorsan lezavarta a dolgot. „A férfi rendezők szeretik több szögből, aprólékosan kicentizve fölvenni az ilyen jeleneteket, van, amikor napokig is eltart – mesélte Dunst. – Sofia viszont nem cicózott, azt mondta, fiúk, lányok, essünk neki, és legyünk túl rajta. Így nem is volt olyan kínos, mint lenni szokott.” A Csábítás főhőse egy sebesült katona, akit az amerikai polgárháború idején egy leányiskolában tartanak fogva. Mind a nevelőnők, mind a növendékek megpróbálják behálózni, aminek drámai következményei lesznek. Dunst és Farrell mellett Nicole Kidman a harmadik húzónév a filmben. (UIP-Duna)

Sofia Coppola negyedik alkalommal dolgozott együtt Stacey Battat jelmeztervezővel.

Colin Farrell és Clint Eastwood, aki az eredeti filmben John McBurney-t alakította ugyanazon a napon, május 31-én született.