Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Öldöklő szerelem

(Unforgettable)
Öldöklő szerelem

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Nem könnyű elegánsan szakítani. Tessa (Katherine Heigl) még alig heverte ki, hogy véget ért a házassága, amikor volt férje eljegyzi új szerelmét (Rosario Dawson), és hazaviszi abba a házba, ahol valaha Tessával élt.
Az új nő azt hiszi, végre otthonára talált. Bízik benne, hogy maga mögött hagyhatja tragédiákkal terhes múltját, és csak a fényes jövő vár rá. Nem is sejti, hogy az valami egészen mást tartogat számára: az előző feleség bosszúját.
Tessa tönkre akar tenni mindent, amihez egykori szerelmének és az új nőnek köze van: nem tartja vissza sem józan ész, sem erkölcs. De még az sem, hogy a saját kislánya is ott él, ahova le akar sújtani. (InterCom)

(BéBé)
Geoff Stults
Isabella Kai Rice
Geoff Stults
Katherine Heigl

A film első előzetese 2016. december 14-én jött ki.

A film első előzetese megbukott a Bechdel-teszten. A filmek szexizmusát vizsgáló teszt lényege, hogy elhangzik-e legalább két női szereplő neve,beszélgetnek-e egymással, és ha igen, beszélgetnek-e másról, mint a férfiak.

Az Öldöklő szerelem egyik főszerepét eredetileg Kate Hudson játszotta volna, de a visszalépése után Katherine Heigl vette át a karaktert.