Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Öldöklő szerelem

(Unforgettable)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Nem könnyű elegánsan szakítani. Tessa (Katherine Heigl) még alig heverte ki, hogy véget ért a házassága, amikor volt férje eljegyzi új szerelmét (Rosario Dawson), és hazaviszi abba a házba, ahol valaha Tessával élt.
Az új nő azt hiszi, végre otthonára talált. Bízik benne, hogy maga mögött hagyhatja tragédiákkal terhes múltját, és csak a fényes jövő vár rá. Nem is sejti, hogy az valami egészen mást tartogat számára: az előző feleség bosszúját.
Tessa tönkre akar tenni mindent, amihez egykori szerelmének és az új nőnek köze van: nem tartja vissza sem józan ész, sem erkölcs. De még az sem, hogy a saját kislánya is ott él, ahova le akar sújtani. (InterCom)

(BéBé)

2017. 04. 20. 21:37

Gyenge TV-játék színvonal, amit csak erős jóindulattal lehet thrillernek nevezni. A baj ott kezdődik, hogy számomra a két hősnő közül egyik sem rokonszenves, papírmasé figurák, nincs kisugárzásuk. Erről nagyrészt a már százszor látott és elpufogtatott patronokkal operáló forgatókönyv tehet, rögtön az elején lehetett tudni, hogy mi lesz a vége, az utolsó jelenettől sem dobtam hátast, nálam a ház ajtaján becsöngető szereplő nem okozott semmilyen meglepetést. A filmkészítésről sokat kell még tanulnia az eddig csak producerként tevékenykedő rendezőnek, mert ez a debütálás kevés színvonalas filmmel kecsegtet.

2017. 04. 23. 16:32

Borzasztóan vérszegény lett a történet. Semmi csavar nem volt az egészben, az előzetes alapján minden kiderült. Amúgy jó is lehetett volna a film, ha nem tud mindenről egyből a néző, valami kétséget kellett volna nekünk hagyni.

2017. 06. 15. 11:18

Számomra nem volt benne csattanó vagy váratlan fordulat. teljesen kiszámítható történet, sablonos párbeszédek.

Cheryl Ladd
Sarah Burns
Cheryl Ladd
Rosario Dawson

A film első előzetese 2016. december 14-én jött ki.

A film első előzetese megbukott a Bechdel-teszten. A filmek szexizmusát vizsgáló teszt lényege, hogy elhangzik-e legalább két női szereplő neve,beszélgetnek-e egymással, és ha igen, beszélgetnek-e másról, mint a férfiak.

Az Öldöklő szerelem egyik főszerepét eredetileg Kate Hudson játszotta volna, de a visszalépése után Katherine Heigl vette át a karaktert.

Movieaddicts: Öldöklő szerelem
Tisztességesen összerakott thriller, apróbb hiányosságokkal. Néhol ugyan kicsit szájbarágós, azért igyekszik kerülni a túlzásokat. Kicsit visszafogott, a zsánert tisztelő és kiszolgáló alkotás lett a végeredmény. Minden frissítő vagy előremutató szándék nélkül. Persze nem tudták elkerülni az esetleges “sötét jövő”-t előre vetítő záró képsorokat, de ennyi belefér. 6/10
VOX.hu - Öldöklő szerelem
Állítólag annak idején Stephen King azért sem kedvelte a Ragyogás filmváltozatát, mert Jack Nicholson annyira jól játszotta a szerepét, hogy első megjelenésekor lerítt róla, őrült. Katherine Heigl most még őt is kenterbe veri… 40/100