Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Kopp-kopp

(Knock Knock)
Kopp-kopp

Tartalom

Evan (Reeves) első ránézésre a tökéletes férfi. Elismert építész, aki gyönyörű kaliforniai otthonában él két gyermekével, és szeretett, tehetséges feleségével. Egyik délután a gyerekek és a férfi felesége kimennek a tengerparta, de Evannek otthon kell maradnia, ugyanis el kell készülnie egy határidős munkával. Odakint esik, egyedül van, szól a zene, és váratlanul kopogtatnak az ajtaján. Két fiatal lány áll odakint bőrig ázva, akik csak be szeretnének menni megszárítkozni, és telefonálni egyet...

2016. 07. 07. 13:07

Ez a film valami elképesztően rossz. A film első fele egy pornó film is lehetne. Hosszú és fárasztó a felvezetés, a karakterek… hát nem igazán jók, a színészek sem. A lányok, jól néznek, ki, de ez nem a film érdeme…
Aztán amikor véget ért a felvezetés és végre bekövetkezik aminek be kell. Azt nem hiszem el… Komolyan? Annyira gáz az egész és nem izgalmas vagy érdekes. Amit a l´nyok előadnak, had ne kommentáljam.
A lezárás is semmilyen, illetve azért mégis felszabadító, hogy végre mehetsz valami mást csinálni. Komolyan nem értem ezt a filmet. Kinek és miért jó ezt nézni? A film se hálálja meg. Aki a meztelen részekre kíváncsi, keressen rá külön és felejtse el, hogy létezik a film.

2016. 04. 10. 13:18

Vártam már ezt a filmet, de sajnos nem lett az igazi. Lehetett volna ez sokkal feszesebb is, de eléggé szétcsúszott a második felére. Nem rossz, nem rossz, de többet vártam.

2015. 11. 05. 00:06

Pozitívuma, hogy nagyon szépen, életszerűen és spontán építkezik, így az első egy óra elég jól sikerült, aztán már kicsit megszaladnak az indulatok és a történetvezetés hagy némi kivetni valót, de összességében jól sikerült THRILLER, ami a család, a vágyak, a megcsalás, a pedofília tanulságait próbálja nyomatékosítani! Párterápia! :)

Ana de Armas

A filmet Chilében forgatták nagyjából 2,5M $-ból 2014 tavaszán.

Genesis-t alakító Lorenza Izzo a valóságban a rendező Eli Roth felesége.

A film két producere Colleen Camp és Sondra Locke szerepelt a film alapjául szolgáló Death Game (1977) című filmben.

Smoking Barrels: Knock Knock
A kilencvenedik percben még van egy kapufa, amely egy kicsit feldobja a szurkolókat (a film esetében az a már említett kevéske humor vidítja fel némileg a nézőt), de végül mindenki csalódottan veszi tudomásul a végeredményt.
Movieaddicts: Knock Knock
Roth inkább maradjon a belsőségben tocsogó horrorjainál, Reeves meg folytassa csak a John Wicket (jövőre várható) és így mindenki jól jár. Ahogyan azzal is, ha ezt itthon meg se próbálják forgalmazni.
Filmworlds: Knock knock
Reméljük, hogy az Eli Roth - Reeves páros fog még jó filmekkel megörvendeztetni bennünket. Ez most nem sikerült nekik.