Koszorúslányok

Bridesmaids

2020.11.03 H.a.n.n.a

Nem egy fergeteges vígjáték, de egynek elment. Bizonyos dolgokról nem tudnak leszakadni az amerikaiak. Ez az összecsinálom magam dolog már unalmas.

2019.07.25 Attila G.

a nap véleménye

Ezt miért kellett?

Igazából némileg vacilláltam, hogy 0 vagy 1 csillagot adjak a filmre. Szerintem másodszor veselkedtem neki, most épp a TV2 esti csajos filmes műsorsávjában. Részben azért, mert a csatorna előző 2 este 2 olyan filmet adott, amiket szeretek – Doktor Sz... Teljes kritika

2018.02.07 Artemisia

Kikapcsolódásnak jó volt a film, alapvetően szerethető bénázós csajos vígjáték, voltak egészen vicces részek is, de sokkal talpraesettebb művet is lehetett volna faragni belőle. Annyi ízléstelen, oda nem illő,néhol arcpirító jelenet és hiba benne mi... Több

2017.09.21 mamiéstöti2

Melissa McCarthy egyik leggyengébb alakítása szerintem. Van benne néhány elcsépelt poén, de ezen kívül nem sok értékelhető van a filmben számomra.

2017.05.02 indingo

Esküvő előtt állók számára lehet, hogy vicces, de annyira nem röhögtem magam szét a filmen. Az altesti poénok persze nem maradhattak ki, de azon még röhög valaki?

2015.05.13 rbernadett

Sajnos ez nagyon nem az én humorom, nekem a hasmenős poénok inkább gusztustalanok mint szórakoztatóak és elszomorít ha egy vígjátéknak manapság erről kell szólnia. A mondanivaló nem lett volna olyan rossz, de ahhoz egy kicsit több komolyságra lett vo... Több

2019.07.14 dailyfilmsan

Nagyon vicces tud lenni első alkalommal a film, kifejezetten lányoknak. Viszont nem elég erős, klisés viccek és nem ésszerű cselekménysor. Nekem annyira nem jött át de azért egy közepest megérdemelt.

2020.02.18 HE7EDIK

Bizonyos IQ szint alatt biztos élvezhető, de összességében fájdalmasabb egy érzéstelenítés nélküli foghúzásnál...

2019.07.30 Szilonka

A menyasszony nem a legszebb, de ilyen is van. Jó a humora jó és a története is kedvelhető.

2019.07.26 Ms. Akárki

Sémás, unalmas és elcsépelt poénok. A színészgárda nagyon klassz de ez a film eléggé semmilyenre sikerült akkor is. Lánybúcsúra készülőknek viszont kötelező darab.

2017.11.05 Bazzzsi

Moziban minden jobb. Ezzel is így voltam. Egyszer vicces, lehet rajta nevetni, de másodjára már inkább a közönséges oldala jött át. Egynek elment.

2018.08.10 TomÁcs

Igazi csajos szösszenet. A története nem túl egyedi, de helyenként egész vicces. Egyszer érdemes megnézni.

2016.02.19 Lonka

Vannak benne viccesebb és kevésbé vicces, már-már közönséges részek, mint amikor a menyasszony az úttest közepén összecsinálja magát. Az ürülékes poénok nem maradhatnak ki!

2017.12.14 Greeta

Szebb menyasszonyt is találhattak volna... A története kicsit pasis, holott nők állnak a középpontban. Kell hozzá egy idegállapot, hogy élvezhető legyen a film.