Koszorúslányok

Bridesmaids

2016.10.23 vivikejencikelara

Nekem nagyon tetszett. Vicces nagyon. Melissa McCarthy ebben is nagyot alakít. Ha ő nem lenne benne a filmben biztos unalmas lenne. És ne felejtsük el az igaz barátok örökre igaz barátok maradnak. Mindenképpen 5 csillag.

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem egynek elmegy a film, nem élvezhetetlen, de annyira kiemelkedően jó se. A színészek nem rosszak, kellemes szombat esti kikapcsolódást nyújthat.

2016.09.27 Ghotik

Nagyon sablonos, lapos vígjáték. Nem jók a poénok, fárasztó és unalmas. A színészek alakítása sem győzött meg igazán. Felejthető, gyenge film, én nem ajánlom.

2016.01.21 kissjanos21

Nekem nagyon tetszett.Azt hittem, hogy az a tipikus csajos film lesz a nagy szerelemről. Ezzel szemben egy tuti jó vígjátékot sikerült összehozniuk, amit a fiúk is nyugodtan megnézhetnek!

2015.07.26 szd91

Melissa McCarthy miatt ültem le megnézni, sajnos nem kapott annyi szerepet mint én szerettem volna, de azért hozta a formáját. Nagyon vicces, őrült film. Igazi csajos vígjáték.

2015.06.08 VenuszProjekt

Nahát! Elmosolyodtam, amikor megláttam oldalt ezt a filmet. :) Ezen aztán lehetett röhögni. Nem nevetni, nem mosolyogni, persze ezeket is, de sokat lehetett röhögni. Talán a poénok nem voltak épp eredetiek, mert már elsütötték a zömét más filmekben i... Több

2015.11.16 Regi82

Nekem ez a hölgykoszorú,ezek a színészek nem igazán tetszettek. Még nőként is borzasztó volt hallgatni ezt a sok nyafogást. Mondjuk a film jól szemléltette azt amikor egy 3. személy befurakodik egy pár életébe.

2015.10.20 J.Fatime

A színésznők olyan jól kitalált karakterek,mind jól játssza szerepét,némelyik hölgy már annyira bugyuta,hogy az fáj és jót nevetek rajta,hogy lehet valaki ennyire ostoba. A film közepétől kezd érdekes lenni,amikor beindul a lányok közti versengés. Tetszett!

2015.10.10 dubzsu

Ordenáré, gusztustalan poénjai miatt nem néztem végig a filmet. Egyetlen szerethető színész sincs benne. Zéró tehetség. Nincs mondanivaló. Talán a tiniknek bejön.

2015.05.21 krisztike18

A filmnek két fő baja van: érthetetlenül bő lére eresztették, és minden fontosabb szereplője átesik benne legalább egyszer olyan picsogási rohamon, amivel sikerül megutáltatnia magát. Persze lehet, hogy csak a férfi nézők számára. Hogy tényleg nem ne... Több

2015.11.26 Niki88

Az egész filmben egyik csaj szerepe sem szimpatikus,azok az idegesítő nyávogások rühellem ha egy nő ilyen. A történet se új,az ilyen filmekbe mindig kell egy esküvő egy egyedülálló csaj akire persze,hogy pont az esküvőn talál rá a szerelem.Unalmas,legalább lett volna benne kicsit több fordulat akkor jobb lett volna,

2015.10.18 Holló

Tipikus amerikai csajos film, valahol elveszve a középmezőnyben. Óriási volt a hype, de nem volt miért. Aki vevő erre a humorra, az meg is érdemli, no offense!

2015.06.08 Buffy

Jó kis film lett a Koszorúslányok, de felesleges összehasonlítania Másnaposokkal, ez két külön világ. Megvan a maga humora, persze helyenként alpári és szalonképtelen, de ha nincsenek túl nagy elvárásain, csak lazítanánk egyet este, akkor bátran be l... Több

2015.03.16 stiefelism

Szerintem az egész film a másnaposok egy rossz paródiája lett. Nem tetszett a szereposztás illetve sok olyan poén volt amik inkább undorítóra sikeredtek mint viccesre. A történet maga jó lenne, a rendezéssel lehetett a baj.