Mike és Dave esküvőhöz csajt keres

Mike és Dave esküvőhöz csajt keres

Mike and Dave Need Wedding Dates

Adam Devine

Mike (Zac Efron) és Dave (Adam DeVine) igazi sportember: ők a felelőtlen bulizás, az elhajlás, a komolytalanság és fel nem növés bajnokai. A sok futó kapcsolatnak csak egy hátránya van: amikor kishúguk férjhez megy, fogalmuk sincs, kit vigyenek magukkal a hawaii lakodalomba. Így aztán,… Több

Premier (HU): 2016.07.07. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.11.03 Di Canio

Jó vígjáték, nekem tetszett.

2017.11.18 indingo

Zac Efront látnám már végre egy igényes drámában. Ezek a tingli-tangli vígjátékok semerre sem viszik a karrierjét. A film elég egyszerű és helyenként unalmas is.

2017.11.18 indingo

Egynek elment, helyenként még humoros is voltam, tényleg tudtam nevetni, de összességéből egy jó vígjátékhoz sokkal több kell. Nem volt benne olyat amit máshol ne látott volna az ember.

2016.12.03 ArpiHajdu és Réci

Hát ez a film... nem tudom, mi folyik mostanában a vígjátékok esetében, de a színvonal egyre csak romlik. Ebben az esetben még az is súlyosbítja a körülményeket, hogy kb. a 30. percnél már azt kérdeztem, mikor lesz vége. Pedig egy másfél órás "filmrő... Több

2016.11.06 Thibo84

Van benne egy - két jó poén, de csak egy átlagos film. Nem hagyott bennem mély nyomot. Egyszer, max kétszer nézős.

A kicsit testesebb nagyon sokat dolgozott az alakján a film előtt, annak érdekében hogy Zack Efron mellett ő is jól mutasson majd. Szerző: dailyfilmsan

A történet egy valóságos hirdetésen alapszik. A hirdetésből és a történetből könyv lett. A könyvből pedig film. Egyébként a könyv címe: Mike and Dave need wedding dates and thousand coctails. Szerző: dailyfilmsan

A film gálapremierje nem a megszokott keretek között zajlott, meglehetősen lazára vették a figurát. A premier után a stáb tagjai a vendégekkel együtt egy Los Angeles-i bárba mentek, ahol többek között sörpongozással múlatták az időt. A vendégek között ott az igazi Mike és David, valamint rengeteg sztár, úgy is mint Emma Stone vagy A munka hősei című vígjátéksorozat sztárjai is.Szerző: ps

Ez Zac Efron harmadik komédiája 2016-ban, amit a Nagyfater elszabadul és a Rossz szomszédság 2 előzött meg.Szerző: ps

Értékelés: 7.5/10
(2016. 07. 08.)
Hogyan lehet egy vígjáték jó, ha ennyire pocsék?
Már a címe is, nem igaz? Mike és Dave esküvőhöz csajt keres. Hát várhatunk ettől bármit? Az a poén, hogy nem várhatunk, de kapunk. Több

(2016. 07. 26.)
„A négy gyökér majd megoldja!”
Zac Efron és Adam Devine bemutatja, milyen az, ha filmbeli karaktereik, Mike és Dave esküvőhöz csajt keres: unalmas, kiszámítható, de nyomokban poénokat tartalmazhat. 4/10 Több

(2016. 07. 08.)
Leginkább azoknak a 18 és 30 év közöttieknek ajánlom, akik csupán néhány agyzsibbasztó, könnyed pillanatra vágynak, és mélyen megvetik a mögöttes tartalommal terhes, gondolkodásra késztető műveket, mert szerencséjükre, ez nem az. 60/100 Több

(2016. 07. 13.)
A történet úgy sablonos és kiszámítható, ahogy van, de őszintén szólva ez senkit nem érdekel. A lényeg itt az, hogy ülnek-e a poénok, vagy sem. Nos, a válasz igen, legalábbis nagyrészt, hiszen minden egyes jó jelenetre jut egy rettenetesen kínos is, melyek főleg abból fakadnak, hogy a készítők nem tudták, hol a határ, így folyamatosan túltolták a s... Több

(2016. 07. 06.)
Érződik, hogy sok “poén” improvizáció eredménye, ami akár jót is tehetett volna a kész alkotásnak, de úgy látszik, nem mindenki egy Robin Williams. Hát Efron és Devine nagyon messze állnak tőle. 4/10 Több