Kaliforniai álom

La La Land

2020.10.31 Annuska

Akkor felhajtás volt körülötte, hogy az leírhatatlan. Nekem már a kezdéstől felfordult a gyomron. Utána ez valamelyest csillapodott, de közhelyes film a javából.

2018.06.08 Recensor

Óriási csalódás volt számomra ez a film, mert az Oscarok dacára valójában egy felhájpolt kliséhalmaz, rengeteg másolt elemmel és hatásvadász giccsel. (Mint az égen énekelve szálldosó főszereplő-páros.) Az Amerikai Filmakadémia felkapta és agyondíjazt... Több

2017.11.13 Zsceeeka

Imádom. Imádom mindkét színészt, együtt meg főleg ( az Őrült, dilis, szerelem után). A zenék nagyon jók, fejbenragadósak, a díszlet mesés, a színek káprázatosak és nekem a történettel sincsen bajom. Örülök, hogy keserédes a vége szirupos helyett.

2017.04.11 szucszoli

Amerikai giccs

Ez az a típusú film, amit szanaszéjjel dicsérnek, hozzávágnak egy teherautónyit a legrangosabb díjakból és azt érzem a 2,5 perc előzetese után, hogy felfordulna a gyomrom, ha nekem 2 órán át kéne sokadszorra végignéznem ezt a tipikus amerikai giccset... Teljes kritika

2017.03.11 NorbiP

A zenék nagyon-nagyon jók és a film maga is szórakoztató. A színészek nagyot alakítottak, de viszont maga a cselekmény teljesen átlagos, nincs benne semmi nagy durranás,

2017.05.12 Gábor Rózsa

Érdekes és magával ragadó. Az elején könnyedén abba a hibába eshetünk, hogy ítéletet mondunk a film felett: " ohh az ilyen mézes mázos limonádékat én nem bírom..." - de ekkorát nem is tévedhetnénk... Néhány perc után elkezd valami működni, valami érd... Több

2022.04.03 Péter Fazekas

Nagyszerű film volt.

2017.02.04 wooderman

Nagyszerű színészi alakítás,csodálatos töreténet.Igazán megérdemli az elismerést és a díjakat.Szuper zenékkel van tele.Ez egyszerűen egy nagyszerű dráma és romantika enyvelege,Érdemes megnézni!

2017.01.05 Ancsus

A Kaliforniai álom egy gyönyörű és nagyon megható film. Engem ámulatba ejtettek a szép képek és a sok csodálatos ruha, melyeket Emma Stone visel benne. Különösen elgondolkodtató és megindító a lezárás.

2018.03.19 Rendszergizda

Nem szeretem az ilyen típusú filmeket, de ez kifejezetten tetszett. Lehet hogy nagyszerű színészi játéknak köszönhető vagy egyedi hangulata az, ami megfogott!

2017.02.28 Acropolis

Pozitív csalódás volt a film. Magával ragadó, igazi dráma. Kategóriájában a jobbak között van a film. Átlag feletti, moziban igazi élmény volt. Érdemes megnézni.

2016.12.30 Potoczkie

Bár alapvetően nem vagyok oda a musical-ekért, a Kaliforniai álom esetében kivételt tettem és megnéztem a filmet. Nagyon tetszettek a színes kosztümök, melyek megjelentek benne, de a zene is teljesen elvarázsolt. A színészi játékokról nem is beszélve.

2017.01.24 valery

Szórakoztató film és kikapcsolja a nézőt, de hasonló jellegű filmeket inkább színházban szeretem nézni. Tetszettek a jelenetek és jó volt a zenéje, befejezése szép és tovább gondolkodásra készteti az embert.

2017.01.17 Katkatt

Egyszer megnéztük, de Isten óvjon tőle, hogy még egyszer meg kelljen. Szerintem borzasztóan hatásvadász, amellett, hogy unalmas. Mind a sztori, mind a dalok.