Későnérők

Laggies

2020.06.20 freeman

király film

2017.04.14 indingo

A szereposztás jókorát dobott rajta, ugyanis a története nem egy nagy eresztés. Már ezer ilyen film készült, sok újat nem adott. Igazi stílusa nem volt a filmnek és még humoros sem volt.

2015.07.03 Curacao86

Sajnos az előzetes viccesebb volt, mint maga a film. Ez a másfél óra a sablonosnak, de mégis néhol aranyosnak és eszméletlenül hangyányit viccesnek (sem) mondható, kiszámítható és lapos sztorival jó egyszeri kikapcsolódás képpen. Többször nem hiszem ,hogy meg fogom nézni. :/

2015.07.17 moony5972

Nem volt egy nagy eszement durranás a film. Egyszer nézhetős kategóriába esett nálam. Igazából annyira nem nyújt nagy szórakozást mint várná az ember, több poént is el lehetett volna helyezni benne.

2016.11.09 kicsimano

A filmmel kapcsolatban az egyik problémám az volt, hogy a történet annyira nem szól szinte semmiről, hogy nyugodtan elfért volna a történés egy 25 perces rövidfilmben is. Ezzel együtt azonban nem rossz.

2015.06.23 ElfRider

Kitalálhatnának valami új kategóriát ez ilyen filmeknek. Ez nem romantikus és nem is vígjáték. Az egész filmben kb. 3 poén van az sem az a hasadat fogós nevetős, max elmosolyodhatunk rajta. Olyan az egész film, mintha középiskolai feladatként csinált... Több

2016.05.05 irodalmialkotas

Keira Knightley egyre többet tesz azért, hogy az elérhetetlen és kissé rideg nő skatulyájából átkerüljön a kedves, vicces és megközelíthető csajok közé. A Későnérők egy újabb lépés ebbe az irányba.

2017.01.08 holnaputan

Egyszer meg lehet nézni, de eléggé kiszámítható a történet. Nem vígjáték, de a drámai oldalát se mutatta meg és Keira feje is picit fura.

2015.06.29 macikutya

Egyszerűen nem találok szavakat erre a filmre, annyira nézhetetlen volt számomra. Unszimpatikus szereplők, lélektanilag bukdácsoló, hiteltelen film, amit senkinek nem ajánlom, hogy megnézze.

2015.06.30 bigi

A bemutató felkeltette az érdeklődésem, de ahogy megnéztem egyből az jutott az eszembe, hogy holnap lehet már nem is fogok rá emlékezni, mert tipikus tündérmese kategória ez a film. A történet nekem kicsit butácska volt, és Keira Knightley karaktere most nélkülözött minden nőiességet, érettséget, nem tetszett.

2015.05.07 goldfisy

Kedves, szórakoztató film, néhány karakter remekül kidolgozott, de sajnos az események kis idő után abszolút megjósolhatóvá válnak és ezáltal a figyelmet már nem tudja megfelelő mértékben fenntartani.

2015.02.10 Rózsa

Egy jó kis nézhető vígjáték! Keira Knightley szuperjó benne igazán a mai fiatalok életét mutatja be ez a film!

2018.10.13 nikla113

Kíváncsi voltam Keira Knightley újabb filmjére. Kedvesen bohóckodik a filmben, bájosan próbálja megtalálni az élet értelmét: mihez is kezdjen magával?! A film aktuális témát boncolgat: a mai egyetemet végzett fiatalok többsége sem tud mit kezdeni mag... Több

2015.12.23 Phalanx

Valahogy több mélységet látok Keira Knightley-ban, mint amit ebben a filmben a felszínre tudott hozni. Jól játszik - szinte látni is, milyen könnyedén mozog ebben a karakterben; a többi szereplő is helyén van a maga szerepében, de mégis hiányérzetem van ezzel a filmmel kapcsolatban. Valamiért nem teljes az egész.