A Lazarus-hatás

A Lazarus-hatás

The Lazarus Effect
Sarah Bolger

Egy csapat orvostanhallgató meglepő felfedezést tesz: rájönnek, hogyan támaszthatnak fel embereket a halálból.

(hp)

Premier (HU): 2015.04.09.

2022.10.29 Interfectorem Sabnock

Pontosan közepes, és ennyi.

Láttam már jobbat és rosszabbat is, így nem is értem a sírósokat, mi a fenéért nem kapcsolták ki a filmet? Csak hogy a suta szövegük nyomtatásban is legyen? Oké! David Gelb nem egy gyakorlott rendező. Azoknak, akik az erkölcstant választották a gyere... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Először jött a nagy semmi, aztán valami mégis beindult, közepesen izgalmas, közepesen ijesztő, közepesen hihető. Egyszer elmegy.

2016.02.18 indingo

Elég gyenge filmecske. Túl sok újat nem hozott, kiszámítható volt a történet, néhol már-már nevetséges. Even Peterst bírom, de ezt a filmet szerintem nem kellett volna elvállalnia.

2016.04.14 Szilonka

Nem igazán jött be! Sajnos tele volt közhelyekkel milliószor látott ötletekkel. Valamit még belecsempészhettek volna, mert édes kevés volt a történet és a szereplőkről még nem is beszéltem.

2018.12.06 harnas1207

Kedvencek temetője 17.1. Ez a csont már agyon lett rágva. Ráadásul semmit nem tudtak hozzátenni.

A film összbevétele 38 356 892 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 34 001 475 forintot termelt.

A 6. legjobban kereső horror 2015-ben.Szerző: mamiéstöti2

(2015. 04. 09.)
Félresikerült kísérlet
A Lazarus-hatás már csak azért is üde színfoltnak ígérkezett a kortárs horror palettán, mert ez az első nagyjátékfilmje David Gelbnek, a Sushiálmok című pazar dokumentumfilm rendezőjének. Több

(2015. 04. 14.)
Élve-halva-élve?
A Lazarus hatás története az élet és a halál mezsgyéjén játszódik. Egy fiatal kutatócsoport azon dolgozik, hogy a kómás betegeket visszahozzák, de ennél tovább jutnak, eleinte akaratlanul, aztán a felfedezés elképesztő eredménye akkora hajtóerőt ad nekik, hogy nincs megállás. Az élet és halál meglovagolásának morális kérdései kemény horrorba fordul... Több

(2015. 08. 04.)
Fel! Támadunk!
Ahogy mondani szokás, a pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve. Ez a film szó szerint erről szól. David Gelb eddig egyetlen mozifilmet készített Szushiálmok címmel, de az nagyon nem ez a műfaj volt. Több

(2018. 04. 23.)
David Gelb elsőfilmes rendezőként korrekt iparosmunkát végzett, a horrorfilmekre kevéssé jellemző erős szereposztás pedig meghálálta a bizalmat. Az alkotók bizonyára rongyosra nézték a Carrie-t (1976) és a Lucy-t (2014) is, de a film sajnos nem nyújt semmi váratlant, összességében csak egy hajszálnyival átlag feletti az összkép.... Több

(2015. 05. 04.)
A Lazarus hatás
Kis költségvetésű, érdekes alapötletű horrort készíteni, majd hype-olni anyagilag mindig megéri. Több