A sértés

L'insulte

2023.11.09 Fikatours_blogger

Elég jól ismerem a térséget, és talán mondhatom, hogy a történelmét is, ezért talán jobban tetszett a film, mint sokaknak, de az öt csillagban ez nincs benne. A történet annyira jól megkomponált, hogy részlehajlás nélkül képet kaphatunk nemcsak az ar... Több

2019.07.25 Szilonka

Remek film. Feszült hangulatot tud teremteni már a legelején. Ami külön tetszett benne hogy érezni, hogy nem amerikai alkotás.

2019.07.22 indingo

Eléggé hihetetlen a története. Elsőre egy apróságból indul ki az egész ügy, de a háttérben sok minden húzódik. Egyszer érdemes megnézni.

2019.09.24 TomÁcs

Elég abszurd a története. Nem túl látványos film. Nekem nem nagyon nyerte el a tetszésem.

2018.11.12 trinagl

Amellett, hogy a film feszültséggel teli, egy igencsak komoly társadalmi jelenséget és talán problémát feszeget, ami egy kissé lassan, de annál erőteljesebben van kifejtve. Nekem nagyon tetszett ez a film, és másnak is csak ajánlani tudom, hogy legalább egyszer néz meg. Nagyon elgondolkodtató.

2018.11.10 sadis

Nem igazán tudtam élvezni ez a filmet. Számomra egy kissé lassú volt a cselekmény története. Szóval, egész biztosan rá kell hangolódni, de kérdés, hogy mikor tud az ember annyi türelmet összeszedni, ezt egy kicsit sajnáltam.