83% 1978 szavazat

Mad Max: A harag útja

Mad Max: Fury Road

2018.07.16 Deniel

A Mel Gibson-os Mad Max filmek poros nyomába sem ér! Kár volt az időt pazarolnom erre a borzadványra!

2016.01.06 kissjanos21

Nagyon nagyon rossz, egyszerűen nem is értem ez, hogy lett jó filmnek kikiáltva. Finoman szólva sem sikerült elkapni az eredeti hangulatot ráadásul az introvertált Max karakterét teljesen elnyomja ez az apatikus és irreális univerzum. Míg a korábbi r... Több

2015.06.25 pisti18

Kötelező a megnézése,legfőképpen a 70-es,80-as évek akciókedvelőinek. Itt bizony van akció bőven és nem a rosszabbik fajtából. Ezzel a művével Miller tűlnőtte saját maga által alkotott eredetijét, ami hatalmas szó.

2016.04.20 gazsika1978

Ettől rosszabb filmet még soha életemben nem láttam.Finoman szólva nem sikerült elkapni az eredeti film hangulatát, szerintem se eleje se vége, úgy voltam vele ha már elkezdtem megnézem, de kín szenvedés volt. Nagyon nem tetszett.

2016.04.22 raczdavidzsolt

Mel Gibson a múlté, helyette itt van Tom Hardy, a lényeg viszont, hogy George Miller 34 év után megint jó filmet készített. De még milyen jót.

2016.05.21 Vadgazda

Szerintem pocsék lett. Az egészsztori lényege hogy elmenekülnek nagy nehezen aztán szinte semmiség lesz legyőzni a főgonoszt és teljesen feleslegesnek tűnik a film 90%-a a menekülős- robbantós- gyilkolós rész. Én nem ajánlanám annak aki szerette az eredetei Mad Maxet.

2016.08.09 tvmérnök

Ez a csoda sem nyerte el a tetszésem . Jobbat vártam volna. Igaz , hogy látványos volt de több pozitív jelzőt nem igazán tudok mondani róla. Sok benne a túlzás is meg eléggé elvon néhol.

2018.03.21 Rendszergizda

Maga a film eseményei nem tetszettek, de maga a világ egyedi stílusa nagyon megfogott. Kicsit túlzásba estek az autós jelenetekkel. :/ Tom Hardy alakítása ismét nagyszerű volt.

2018.06.14 schvarz

Tom Hardyban eddig nem csalódtam és ezúttal sem. Nagyon jól alakítja a karaktert. Látványos, magával ragadóak az események. Izgalmas és pörgős, a film egészében lekötött!

2015.06.19 Lord British

Eszméletlenül látványos és magával ragadó film, a széria legjobb darabja a második rész mellett. A film összekapcsolja a látványt a mondanivalóval; a monológokat és a pergő párbeszédeket remekül kiegészíti a kietlen táj és az autócsodák. Tom Hardy-ra... Több

2016.11.29 Ercsi

Érdemes többször is megnézni A harag útját, ugyanis újabb megtekintések alkalmával számos olyan apró részlet fedezhető fel, melyeken az ember az újsonság alkalmával képes átsiklani. Szerintem nagyon jó film.

2015.06.10 smith

Hozta a film azt amit vártam tőle. Látványvilága és a hangulata leírhatatlanul jó. A különféle járművek láttán leesik az ember álla. Az akciójelenetek jók. Egyetlen negatívumot tudok felróni: a sztori nem valami komplikált sajnos. Inkább csak a látványelemek viszik előre a filmet.

2015.07.14 prongs2001

Tele van izgalommal és pörgéssel a film. Magával ragad a film és a fordulatokkal el se akar engedni. Szerintem egyik legjobb film. Egyik nagyon nagy kedvenc filmem, alakítás szempontjából és látványból is.

2016.09.27 Zoe091

Látványos, akció dús, nagyon jól összevágták a jeleneteket. Megérdemelten zsebelték be a díjakat. Nem kellett csalódtam miután megnéztem az előzetese után. Azt kaptam, amit vártam.