83% 1987 szavazat

Mad Max: A harag útja

Mad Max: Fury Road

2016.09.27 Zoe091

Látványos, akció dús, nagyon jól összevágták a jeleneteket. Megérdemelten zsebelték be a díjakat. Nem kellett csalódtam miután megnéztem az előzetese után. Azt kaptam, amit vártam.

2015.11.02 sztankobazsi

Ettől rosszabb filmet még nem láttam. Se eleje se vége, úgy voltam vele ha már elkezdtem megnézem, de kín szenvedés volt. Semmi ész, semmi értelem, de még a régi mozik hangulatát sem hozza vissza. Egyszerűen csak odab.sz a mai trendeknek, szuper-költségvetésű akció moziknak. Nagyon nem tetszett.

2015.06.11 fancsi094

93% alapján sokkal többet vártam a filmtől. Legalább egy pici gondolatot. Pld. a Terminátor 2 is elejétől végéig brutál akció, de legalább vannak benne pillanatok, amelyek mégiscsak értékesebb művet csinálnak belőle. Mindenesetre a Mad Max - A harag ... Több

2016.06.11 Mulds

Valahogy ezzel a filmmel én nem tudtam mit kezdeni. A karakterek megformálása még tetszett is valamilyen szinten de a történet elég laposkára sikerült. Ami bizony erősen fokozta az unalmamat. Nem ajánlom.

2015.08.09 fagitta

Alapvetően egy izgalmas, látványos kaland sci-fi, de a klisékben bővelkedő jeleneteken nem tudok túllépni. Sajnos átesik a ló túlsó oldalára. Túl jó akar lenni.

2016.10.04 niky86

Az egyetlen Mad Max film, amit láttam eddig. Azért néztem meg, mert úgy gondoltam, hogy az a film, ami ilyen sok Oscar-díjat nyert, nem lehet rossz. Igazam is lett, mert valóban remek alkotást láthattam, habár nem maga a történet nyűgözött le, hanem sokkal inkább a kivitelezés.

2015.06.16 cunci

Nekem nagyon tetszett, mert nagyon jól gazdálkodtak a pénzből hisz 150 millióból sikerült Tom Hardy-t és Charlize Theorint is megnyerni, és mellé olyan grandiózus képeket és látványt pakolni az asztalra, amit eddig talán még nem láttunk. Az évtized legjobb akciófilmje nálam.

2015.06.09 Skarsh

A Mad Max az év talán legjobb filmje. Tele van akcióval, lenyűgöző látványvilágú jelenetekkel. Nagyon átjön az a posztapokaliptikus világ-érzet, amit a zseniális George Miller megalkotott. Tom Hardynak még a nézése is elég ahhoz, hogy tudjuk milyen j... Több

2017.03.24 georgri

Maga a történet engem annyira nem tudott lekötni, de maga a zene, a vágás, a filmezés, a sminkek és a jelmezek annyira lekötötték a figyelmemet, hogy teljesen beszippantott magába a Mad Max világa.

2017.01.08 Wolowitz

Nem nagyon van párja ennek a filmnek és épp ezért kedvelem. Észvesztő módon oltári film. Kellemesen poénos, izgalmas és a filmzenéjére sem lehet semmi panasz. Nagyon imádtam a világát amit teremtett. Szinte kibújik a képernyőn a film és magába szippant. Nem tudom abba hagyni a nézést. Többször megtekintős imádós fajta.

2016.12.30 Potoczkie

Ami legjobban tetszett nekem ebben a filmben, az a változatos, ijesztő maszkok, ruhák és sminkek kavalkádja volt. Egészen sajátos hangulatot, világot teremtett a filmnek. A zenéje is elképesztően ütős lett, szuper film.

2016.04.28 ukla

Ez egy igazán őrült alkotás amit mindenkinek látnia kell.A látvány annyira fel van túrbozva mint akár csak a járgányok.Kemény jelenetek minimális cgi-vel.Imádtam mindenpercét egy percig sem csillapodik a film.Az élő rock zene alatta az adja vissza leginkább a hangulatát teljesen ennek az őrült világnak.

2015.10.16 Blindspot

Nagyon nem találták el azt a hangulatot ami ehhez a filmhez dukál. Rémes és unalmas alkotást varázsoltak elénk ami nem állja meg a helyét a mai világban sőt akár régen sem. Nem volt kedvemre való ezért nem is tudom ajánlani.

2015.05.29 sonyxxx

Érdekesre sikerült abból a szempontból, hogy nem Mad Maxről van a film középpontjában, de ha ettől eltekintünk ez hozza a korábbi részek stílusát, hangulatát. Nagyon jól sikerültek az autók, látványosak az akció jelenetek, nagyon jó szórakozást nyújtott a film, egy igazi minőségi darab.