Más világ

The Others

2022.03.01 JRD

Ez tényleg egy más világ...

Kidmantől megszokhattunk, hogy az átlagost és a kiemelkedőt egyformán el tudja játszani. A szokványosnak induló történetben a gyermekeit egyedül nevelő anya mindennapos terhei szinte észrevétlenül törnek felszínre, mígnem eljutunk a végkifejletig. Az egész házon van valamilyen baljós hangulat, melyet a fura jelenségek még inkább baljóslatúvá tesznek. De csak a végén derül ki, hogy igazából ki kicsoda és hogy valójában mi is történik. Dráma, szenvedés, félelmek, kilátástalanság... mind-mind elvezetnek a tragikus felismerésig. Mivel nem egy kommersz álomgyárfilm, így ne számíts nagy látványvilágra. Ebben a filmben az emberi reakciók adják a film sava-borsát. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.02.02 hszpp

Nagyon meglepődtem a film végén,mert abszolút nem erre számítottam. hatalmas csavarral,feltette az I-re a pontot. Nagyon tetszett,maga a téma is,folyamatosan épülő letargikus hangulat,és a borzongós ház,illetve kor,és idő...egységében az egész megadt... Több

2019.02.16 Puncs

Nem szeretem a szellemfilmeket, de ez minőségi darab. Egy csepp vér sem folyik, senki nem hal benne erőszakos halált és mégis félelmetes. Nem egyszer meg voltam ijedve rendesen. Nicole Kidman pazarul játszik, de a többiek is jók, a gyerekek is. A zen... Több

2015.09.08 rbernadett

Nem értem, hogy ez a film hogy lehet 12 karikás. Azért, mert nem folyik benne vér?! Az tuti, hogy ha én 12 évesen néztem volna meg, a mai napig rémálmokkal küzdenék. Azt hiszem ezzel el is mondtam a véleményemet.

2017.07.24 Deku

Szerintem nagyszerű film lett, igazán hátborzongató és hiteles lett. Nicole Kidman rohadt jól játszotta szerepét. Aggódtam érte mert ez a kategória sok csalódást tud okozni.

2018.10.27 dailyfilmsan

Csavar csavar hátán. Thrillernek kiváló feszített tempóban halad a film előre. A szereplők nagyon jók, egészen a végéig nem lehet sejteni a kimenetelt. Nem szeretnék többet mondani nehogy spoiler-ezzek. Nézd meg mert nagyon jó!

2017.10.16 Szilonka

Nagyon lassan építkező film, de valahogy lehet érezni végig a feszültséget. Nicole Kidman remekül hozta a karaktert sokat tett a filmhez. A története izgalmas és hatásos.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Feszültségkeltésből jeles. Ténylegesen alig történik valami a filmben, de a hátteret olyan jól mutatja be ,hogy attól a hátunkon feláll a szőr folyamatosan. Izgalmas a történet és nagyon nagyon meghökkentő a vége. Erre aztán biztosan nem számítottam volna, hogy ők maguk a szellemek.

2018.11.30 harnas1207

Elsőre nem tetszett a film. Nem értettem miért van ennyire felkapva. Az én hibám, hogy erre csak a második megnézésekor jöttem rá. Talán nagyon belesüppedtem a mai horrorok semmitmondó világába.

2017.11.01 Bazzzsi

Szeretem az ilyen hangulatú misztikus filmeket, ami eléggé zavaros az elején, majd szép lassan minden kitisztul. Ez is egy ilyen darab, nagyon ütős sztorival.

2019.10.16 TomÁcs

Nicole Kidmantől az abszolút kedvenc. A film nagyon jól van felépítve, gazdag és megindító. Kidman alakítása remek.

2018.11.29 VvV

Teljesen másra számít a néző és pont ezért jó. Csak ajánlani tudom.

2020.11.03 Ildikó Bacskai

A történeten és Nicole Kidman alakításán felül a filmet a különleges hangulata (amit a sejtelmes rendezéssel értek el) emeli a rendkívül jó horrorfilmek közé.

2021.09.18 stevepisti

Végig bizonytalanságban tudja tartani a nézőt, vajon miféle természetfelettivel van dolga a családnak. Aztán mindenre fény derül, de tényleg csak a legvégén. Csak ajánlani tudom, engem végig lekötött.