Kingstown polgármestere

Kingstown polgármestere

Mayor of Kingstown

A McLusky család uralja Kingstownt, a várost, ahol tombol a bűnözés, a korrupció és a rasszizmus.

(csd)

Premier: 2021.11.14. | SkyShowtime (2023.02.14.)

1. évad (2021) - 10 epizód

Hugh Dillon
Mandela Van Peebles

2024.03.30 pacific22

Ez egy jó gengszterfilm

Ez egy jó gengszterfilm. Onnan tudom, hogy itt is sikerült elérni, hogy a rossz emberek közül is lesz kedvenc karaktered, és drukkolsz annak, hogy tovább éljen. De ha ezt így nem érthető, akkor hivatkozom pl. a Westworld vagy A Keresztapa sorozatokra, és ha azokat nagyon szereted, akkor nézd meg ezt is. Én várom a 3. szériát, és tuti, hogy meg fogom nézni. Ja és addig is gondolkodnom kell azon, hogy a kábítószer elosztása milyen együttműködéssel történik a valós világban jelenleg a „jó fiúk” és a „rossz fiúk” között.

2021.11.19 michal

Diane West a gyenge láncszem. A legtöbb szerepben, amiben láttam, ugyanezt a karaktert játssza: nyafogós és idegesítő. A rendezés jó. A cselekmények hihetőek és izgalmasak.

2022.01.18 Havier85

Renner tökéletes ebben a szerepben. Ő a polgármester testvére. Az anya egy depressziós, liberális történelemtanárnőt játszik, aki gyűlöli a világot. Sok jó anyag, némi meztelenség, némi erőszak. Kiegyensúlyozott zsaru-rabló dráma.

2022.03.09 yoko

Wow, ez szerintem kimondottan ütős lett, Antoine Fuqua-nak úgy látom, fekszik ez a műfaj, az akciófilmek helyett is van is ideje történetet bontani. Nézzétek, nagyon kellemes meglepetés.

(2023. 04. 13.)
Nagyrészt állandó mellékszereplőként óriási lehetőség egy sorozat címpszereplőjeként bizonyítani, pláne ha egy börtöndrámáról van szó. A bajok akkor kezdődnek, ha egy jó ötleten és megfelelő mennyiségű büdzsén kívül semmi más nem áll rendelkezésre egy minőségi sorozat megvalósításához. Sajnos ilyen példa a Kingstown polgásmetere is.... Több