A hiányzó láncszem

Missing Link

2020.04.03 BoBamburg

A Lajka stúdió neve számomra alapból garancia a minőségi szórakozásra és ez esetben sem kellett csalódnom. A hiányzó lancszem egy ötletes, kedves es humoros animációs film, ami tényleg minden korosztálynak ajánlott.

2019.12.16 Artemisia

A család nyomában

Szellemes, szórakoztató rajzfilm. A kalandokkal nem spórol, már az első jelenetekben láthatunk egy rázós Loch Ness-i szörny vadászatot, és a játékidő előrehaladtával sem ritkulnak az akciójelenetek. Kezdetben egy szokásos, különc, elismerésre szomj... Teljes kritika

2019.04.12 Thibo84

A gyerekeket célozza meg az alkotás. Viszont jó a humora, amit a címszereplő szolgáltat nekünk, pedig sajna nem is ő van inkább a középpontban, hiába annyira feltűnő jelenség, hanem a felfedező és az, amint a személyisége változáson megy keresztül.

2019.04.09 Sonny

Üdítő volt végignézni ezt az animációs mesét. Bár igaz, hogy a stúdió talán most először mozdult el ennyire a közönségbarát animációk irányába, de én nem érzem, hogy emiatt bármit is veszített volna a Hiányzó láncszem. Eredeti, ötletes és szórakoztató, ha ezt várom tőle, nem fog csalódást okozni.

2019.04.11 KingPin

Ó, hát én azt hiszem, hogy ez a legkedvesebb mese, amit az utóbbi években láttam. Nálam teljesen belopta magát a szívembe, így mindenkinek csakis ajánlani tudom, mert kellemes szórakozást tud nyújtani kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Pont az a fajta animáció, amelyet az egész család élvezni tud.

2019.07.25 Ms. Akárki

Aranyos, kalandos mese remek alapanyagból. A látványvilága nagyon tetszett. Imádom a bugyuta de mégis okos eszmefuttatásait a szereplőknek. De inkább kissebb gyerekeknek lesz nagy élmény.

2019.04.12 WaldyxMan

Na, hát ez egynek igazán elment, és én ezt csakis a legőszintébben, minden irónia nélkül tudom mondani. Az biztos, hogy nem az a mese lesz, amelyet nagyon hamar újra fogok nézni majd, de ettől függetlenül szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Én legalábbis csakis ajánlani tudom! :)

2019.07.09 tomrocky

A Laikától némileg több mélységre számítottam a korábbi filmjeiket ismerve, de igazából ezzel sincs semmi baj. Nagyon bájos és vicces filmet lett a Hiányzó láncszem, de ahogy az az elején írtam, nekem ezúttal hiányzott valami, ami például a Kubóban m... Több