Nagyfiúk

Grown Ups

2015.08.29 avocados

Bírom Adam Sandlert, nem olyan rossz ez a film, jókat is mulattunk rajta, pár béna poén kivételével (pl. a Voss poén nagyon idegesítő volt). Egyszer nézhető vígjáték.

2015.11.04 Katalin21

Ettől jobb családias film nem is kell. Minden szereplő jól lett elhelyezve, jól alakítanak, minden vicces benne. Jó dolognak tartom,hogy családok haveri szinten össze gyűlnek ökörködni.

2015.12.10 Bius

Jópofa film,szórakoztató színészekkel.Ez a film még Adam jó korszakából való itt még jókat tudtam nevetni rajta.Nekem Salma kilógott a sorból nem illett a filmbe szerintem.A gyerekek viszont egész jók voltak.

2015.10.28 domi1229

Én nekem nagyon tetszett ez a film, pompás vígjáték mikor 3-4-szer is megnéztem még utána is viccesnek találtam. Pont olyan amilyennek lennie kell egy jó kis Sandlar vígjáték.

2015.11.28 Hangus

Ez is egy szupi kis Adam vígjáték lett.Salmával nem voltam kibékülve,egyszer nevettem rajta amikor be akarja bizonyítani,hogy ő profi kacsázó :) A többi karakter tetszett,poénos,hangulatos film.

2015.01.25 viraag

Ez a film nem elemezgetésre készült, hanem szórakoztatásra. Igen, tele van elcsépelt poénokkal, de ez ennek a szereplőgárdának nagyon jól áll. Nem agykutatás, az tény. Én mégis megnézem többször is. Szerintem teljesen attól függ a film megítélése, hogy az embernek milyen a humorérzéke. Nekem tetszett. Egynek elmegy.

2015.02.25 *zsanka

Az egyik legjobb film! Adam Sandler csúcsszuper, mint mindig. Örök kedvenc. Nagyszerű színészek, nagyszerű poénok. Imádom!!

2015.02.10 Bettina0424

Egyik legszuperebb film! :D Nagyon nagy vígjáték kedvelő vagyok és amúgy is imádom AdaM Sandler filmjeit, ez pedig az egyik legviccesebb :) Mindegyik színész fenomenális, jók a poénok, megunhatatlan! :)

2015.08.06 teado

2015.02.25 mambi985

Nagyon szuper film! Az egyik legjobb. Bármikor meg tudom nézni, hatalmas poénok, nagy színészekkel!

2015.02.13 lombaresztii

Az egyik kedvencem, jól van felépítve, és eredeti poénok vannak benne, összesítve nagyon jó kis film :)

2015.03.19 Vanessa

Rossz poénokkal teli, újdonságot nem adó, unalmas film. Bár Sandlertől túl sok jóra nem számítottam, ez még annál is rosszabb. Sztorija sincs és humora sem.

2015.02.21 Vica

Adam Sandlernek az összes filmét szeretem, de ez a kedvencem :) Tetszenek benne a poénok. ha 10000x megnézem akkor is nevetek rajta :D

2015.01.26 Sindyke

Szerintem nagyon szuper film, nagyon sokat nevettem rajta. Adam Sandler mindig hatalmasat alakít. Kihagyhatatlan