Játssz egy HTC Desire 620-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Nagyfater elszabadul

(Dirty Grandpa)

Tartalom

Nem sokkal közelgő esküvője előtt az egyébként is feszült vőlegénynek még egy különleges utazást maga mögött kell tudnia, mielőtt elveszi szíve választottját. El kell ugyanis vinnie nagyapját, a jobb napokat is látott perverz ex-tábornokot Floridába a tavaszi szünetre. A hosszú autóút során azonban nem várt bonyodalmak merülnek fel.
2016. 01. 29. 02:06

A kritikusok nagyon lehúzzák, így fèlve ültem be a moziba. Roppant kellemes csalódás volt, annak ellenère, hogy abban egyet kell èrtsek, De Niro ezekkel a filmekkel, csak a hirnevèt öli...
Azt ki kell emelni, hogy az előzetesben szereplő mondatok, a filmben teljesen máshogy hangzanak el, ès sokkal nagyobbat üt a filmben szereplő szinkron, mint az ajánlóban.
Egy vígjátèknak az a dolga, hogy szórakoztasson, ès a hangos- tömeges nevetèst, meg annak mennyisègèt elhallgatva, ennek sikerült. Egyszerű, de kerek lett a törtènet, ès nem gondoltam volna, hogy Zack Efronnak is illett a rá bízott szerep.
A stáblista elötti jelenet viszont már annyira erőltett ès ciki, hogy mindenki jobban járt volna, ha azt kihagyják.
Töbször nèzős, jól sikerült társasági ,,party" vígjátèk. Kellemes csalódás.

2016. 02. 02. 19:18

Nagyon gyenge film, tele szánalmasan erőltetett helyzetekkel, poénokkal. Sajnos Robert De Niro egy ripacs lett és lesüllyedt Zac Efron illetve a vígjáték típusú filmek legaljának szintjére. Az "alap sztori" egy normális 20 vagy 45 perces sorozat epizódban is összefoglalható lett volna. Számomra időpocsékolás volt a film megtekintése!

Nem kell pszichológusi diploma, hogy megfejtsük a film üzenetét, és talán valósághűen mutatja be az agyatlan amcsi egyetemisták féktelen bulizását, de ettől eltekintve úgy is meg lehetett volna írni a forgatókönyvet, hogy senkiből, főleg Hollywood egyik legjobbjából ne legyen bal...kuki!   Sajnos Robert De Niro erőltetett játéka rettenetesen lehúzta a filmet és csak rontott az egész színvonalán.

2016. 05. 27. 16:44

Sokaktól hallottam, nem értik, Robert De Niro miért vállalta el ezt a szerepet. A film valóban vulgáris, és félreértés ne essék, nem vagyok ennek a pártján, mégis remekül szórakoztam, mert szerintem Zac Efron és De Niro szuper párost alkottak és a poénok is jók voltak.

A Rossz szomszédság (2014) című filmben Zac Efron, a Robert De Niro által megformált Travis Bickle-nek öltözik a Taxisofőrből (1976).

Robert De Niro nem vett részt a film promóciós körútján.

Zac Efron második alkalommal alakít Jason nevű karaktert. Az első a Csajkeverők (2014) volt.

Movieaddicts: Nagyfater elszabadul
A kamaszkorból kinőtt ember nem sok jót talál benne, de vannak bátor emberek. 2011-ben még a Blacklisten “az év legjobb, el nem készült filmje” címet érdemelte ki a Nagyfater elszabadul. Biztos vagyok benne, hogy ez nem az a film.
VOX: Nagyfater elszabadul
Robert De Niro megnyalja a sót és Zac Efronra üt, közben a nemiszervét emlegeti és mutogatja. Jó, az a bizonyos pénisz igazából biztos nem az övé. De a szégyen igen. Csak őt ez nem érdekli.
Cinestar: Nagyfater elszabadul
Összességében Robert De Nironak egy jó darabig még nem fogjuk megbocsátani a Nagyfater elszabadult élményét, amely kínosan tahó poénjaival és gyenge történetével egy újabb borzalmas alkotás Dan Mazertől.
Nagyfater elszabadul - Előzetes (magyar nyelven) Nagyfater elszabadul
Nagyfater elszabadul magyar szinkronos előzetes