Narcos: Mexikó

Narcos: Mexico

2024.03.27 GBRBG77

Nagyon jól felépített sorozat.

2023.11.03 Robinson76

Ki sokat markol keves(ebb)et fog

A sorozat egy sokak által már jól ismert témát dolgoz fel remek képi világgal, melyet szuper zenék támogatnak meg, így a hangulatra semmiféle panasz nem lehet, sőt inkább ez adja a sorozat savát és borsát. Sajnos a széria több pontján is fuldoklik a klisékben, néhol elég közhelyes, ezért kevésbé tudott nekem szórakoztatóvá válni, mint nagyobb és fajsúlyosabb elődje. A főszereplő páros színészi teljesítménye rendben van, azonban a történet kiszámíthatósága miatt jelentősen ki is veszik a szériából az izgalom és a karakterekkel való azonosulás is. Szóval a középszernél mindenképp jobb, de nyugodt szívvel csak 4 csillagot tudok rá adni.

2022.10.09 Manfred393292

Legjobb.

2021.05.01 quentin

Talán nem annyira jó, mint a Narcos, azonban különálló sorozatként hozza a szintet. Minden szempontból minőségi produkció, követi a valóságot és teljesen lekötött.

2021.11.12 Hory

Narcos Mexico

Már nagyon vártam a 3. évadot, szerintem nem hiába! Ismét magával ragadott, nem tudtam abbahagyni, míg végig nem néztem mind a 10 részt. Csakúgy, mint az előző két évad, a harmadik is tele van izgalmakkal, akcióban sem szenvedünk hiányt, és végig a realitáson alapul, ami nem is baj, hisz elvégre valós, megtörtént eseményeket dolgoz fel. Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a a valóságon alapuló történeteket.

2021.11.02 Bálint

A sorozat lenyűgöz azzal, hogy már évadok óta tartja a nagyon magas minőséget. Le a kalappal a készítők előtt, remélem még sok ilyen lesz.