My Country: Egy új kor hajnala

My Country: Egy új kor hajnala

Naui Nara

A Korjo-kor végén új hajnal hasad, új korszak indul: a Csoszon-dinasztia kora. Két barát egy félreértést követően ellenségekké válik. Mindketten saját módszerükkel akarják megvédeni a hazát és… Több

Rendező: Jin Won Kim
Forgatókönyvíró: Chae Seung-dae
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2019.10.04. | Netflix (2019.10.15.)

1. évad (2019) - 16 epizód

2022.07.24 Kamvik

Többször is megnéztem. Nagyon megható történet két fiú barátságáról és küzdelméről. Jang Hyuk és Woo Do Hwan pedig szenzációs benne.

2021.01.17 Benyó

Az egyik kedvenc

Aki még nem látta, annak érdemes megnéznie. Ha jól emlékszem, a Six Flying Dragons is ebben a korban játszódik. Az kicsit más szemszögből mutatja be a történéseket, de az is nagyon jó. Mind ennek, mind az előbb említettnek nagyon jó zenéje van.

2022.02.28 JRD

Az egyik igazi No1 sorozat...

Intrika, manipuláció, politika, hatalmi harcok, gyűlölet, barátság, szembefordulás, szerelem, önfeláldozás, gyilkosság, veszteségek és mindenek felett a bosszú - mind egy sorozatba sűrítve. A legtöbb színész játéka annyira jó, hogy képtelen az ember elszakadni a történettől, még akkor is, amikor már nem nézi. Szinte bekebelezi az embert. Fájdalommal nézi végig az ember a két barát egymás ellen fordulását, és titkon abban reménykedik, hogy a végére talán happy end lesz. Vajon kinek mennyit ér a hatalom? Ki mit képes feláldozni a hatalomért és a befolyásért? Hányan vesznek oda a harcba? Mikor teljesedik be a bosszú, és vajon meghozza-e az áhított megnyugvást? Vajon ki marad életben, és ki hal meg a barát keze által? Rengeteg kérdés, de választ csak akkor kapsz, ha végignézed! Rajta! Jó szórakozást!