Nem vénnek való vidék

No Country for Old Men

2016.04.16 Zsceeeka

Hosszú idő után sikerült rávennem magam , hogy megnézzem , nem is volt egy könnyű menet . A figurák tetszettek, Javier Bardem pedig egyszerűen vérfagyasztóan hozta a formát, méltán kiérdemelte a sok dicséretet, amit kapott.

2019.02.18 szabomarc

Oscar-díjas alkotáshoz méltó film lett, tipikus Cohen-fivérek mozi, de nagyon jó lett azon belül szerintem. Brutális, izgalmas, annak ellenére, hogy nem pörgős végig tart egy megfelelő érdeklődési szintet.

2016.04.22 Loborg

Hosszú idő után vettem rá magam a megtekintésére, mert nagyon híres film, és reméltem, hogy nem csak túl van "hájpolva", de kiderült hogy közel sem. Nem egy könnyen emészthető film, de nagyon szépek a képek és a színészeket is csak dícsérni lehet. Eléggé nyomasztó, de ez a cél.

2018.07.09 bbozsi

Fotelbe szegez, fojtogat, veled megy napokig. Bardem egyszerűen zseniális. Ez nem az a film, amit ki szabad hagyni.

2019.02.10 superzero

Minden adva volt egy jó filmhez. Jó sztori, hiteles színészek, jó környezet. Végig lekötött, izgalmas film volt. De! Igen sajnos ott a " DE!"... Csalódottan álltam fel a filmtől...

2019.02.06 lauralaura

Ha a pszichopatából, akarsz látni bőven kapsz, nagyon gondosan kezelve, szuper alakítással Javier Bardem részéről. Nekem nagyon tetszett, de megosztó tud lenni a története és a szerkezete miatt -, ami persze soha sem gond.

2015.05.18 a.edit63

Szerintem ezt a filmet kicsit túlértékelték, de ettől függetlenül igazán minőségi filmélmény, habár Coenéktől láttam már ettől jobbat is. A színészek viszont zseniálisak!

2016.10.13 tiszaizsofi

Tommy lee Jonestól már megszokhattuk a kicsit lassabb tempót és a Nem vénnek való vidékben is ezt tapasztalhatjuk, mégsem unalmas mert végig leköti a figyelmünket és a mögöttes tartalma van a hangsúly.

2016.05.07 anita9215

Kegyetlenül lelombozó filmet alkottak. Gondolok itt ez alatt, hogy a sztorinak se eleje se vége, teljesen kuszaság. Feleslegesen vártam a filmben a nagy áttörést mert nem jött. Kár volt belé az idő.

2015.04.19 KeriPeti

Annyira nem jött be ez a film, hogy Oscar díjat kapjon, mint legjobb film. Ezzel szemben, az akkori másik nagy riválisnak adtam volna inkább, a Nem vénnek való vidék-nek. A film persze nem rossz, nagyon jó a kissé pszicho szerepében Javier, különösen a pénzfeldobásos részekkel.

2018.07.25 kisssjanka

Nem véletlenül kapott Oscart a Nem vénnek való vidék...nagyon mély tartalmú elgondolkodtató és minden figyelmét lekötő thriller, a legjobb színészekkel.

2015.10.15 Siriusalias

Nagyon jól sikerült filmnek gondolom, viszonylag egyedi stílussal. Javier Bardemet emelném ki a színészek közül, aki hátborzongatóan játszik a filmben. Inkább ajánlom eredeti nyelven megtekinteni, a magyar szinkron annyira nem tudja visszahozni a színészek jó stílusát. Nagyon érdemes megnézni!

2015.10.14 Bimbi

Lekötött a film, mert rendkívül izgalmas, cselekményes, egyedi atmoszférájú thriller, ami borzongást, feszültséget vált ki, amit egy jó thrillertől el is várunk.

2016.02.02 pqrs

A stáb garancia a minőségre! Fantasztikus felvételek, igazi texasi hangulat, remek színészek, izgalmas sztori. Garantált szórakozás, ha hajlandóak vagyunk elviselni a lassú tempót. Javier Bardem zseniális.