Én még sosem...

Never Have I Ever

2023.06.12 Qwertino

Rasszista

Ez az egész sorozat rasszista a fehér bőrű emberekkel szemben. Állandóan olyan utalásokat tesznek, mint pl. „ő itt a fehér barátom”. Próbálnák fordítva.

2020.09.03 petraszab

Mostanában teljesen rákattantam a Netflixes sorozatokra. Annyira nem voltam tőle elájulva. A főszereplő srác helyes, de ennyi.

2021.01.11 hp

Kellemesen szórakoztató sorozat, aminek a drámai vonal ad egy külön mélységet. Nem feltétlenül újranézős darab, de olyan, aminek a második évada is meg fogja érdemelni az esélyt.

2020.08.19 indingo

Gyorsan darálható tinisorozat, most egy indiai lánnyal és családjával a középpontban. Humoros és kedves kis darab.

2020.08.08 Dorkateo

Imádtam

Őszinte, vidám, életszagú sorozat. És még a 3. évadra is megtartotta ezt a tulajdonságát, ami nálam nagy szó, lévén nem vagyok oda a sorozatokért. Az első évadban gyakran halljuk a narrátor szerepében John McEnroe-t, aki híres volt a teniszmeccseken a hangos kirohanásairól. Itt bölcs rezignáltsággal festi alá főhősnőnk, Davie hasonlóan őrült dolgait. Ezt később más sztárok is megismétlik, saját gyarlóságaikat is kifigurázva ezáltal. A főhős, Davie egy indiai lány, jó tanuló, heves természetű, ám nem túl népszerű a középiskolában. Egy őrült ötlettel szexelni hívja a suli legmenőbb fiúját. S ez majdnem be is jön neki! Ám a forgatókönyvírók ügyesen terelgetik a történetet, s nem kell vad kamasz szexre gondolnunk, inkább árnyaltan végigvezetnek minket a fiatalkor önbizalomhiányos időszakain. Felemelkedések (értsd népszerűség a gimiben) és bukások (értsd kínos felsülések mások előtt) váltogatják egymást. Ha eddig nem tudtad, mivel kell megküzdenie egy mai tininek, ebből a szitkomból garantáltan megtudhatod.

2021.10.26 szoljhozzam

Örülök, hogy nem egy egyszerű indiai lány a főszereplő. A történet vicces, de helyenként megvan az érzelmes oldala is.

2020.08.28 Szilonka

Én jót mulattam a különböző karaktereken. A főszereplő személyében örültem, hogy nem egy tipikus amerikai lányt kértek fel, az indiai gyökerek és az ehhez kapcsolódó szálak még különlegesebbé teszik a sorozatot.

2020.08.31 arina

Jó kis film volt bár rám nem tett mély benyomást gondolom azért ,mert nem az én korosztályomnak készült.A történet egy Indiai lányról szól,akinek még nem volt fiúval kapcsolata,de persze a suli menő pasijával szeretné először átélni.A fiú Paxon a su... Több

2022.06.26 Idknw

Könnyed, kedves sorozat. A poénok jók, főként a narrátorok, a színészek aranyosak, viccesek. Nem csak egy buta tini sorozat. Néhol nagyon szomorú, sok karaktert sajnáltam, vagy együtt tudtam érezni velük. Bár Devi elég csúnyácska lány, a valóságban e... Több

2020.11.23 Kanyi

Vicces kis történet, szerethető a légkör. Egy este alatt kinéztem, szóval nem hosszú darabról van szó.

2020.04.27 Domino

Őszintén szólva, azt gondoltam, hogy egy síkegyszerű tinidráma lesz, de valójában egy igazán komoly és fajsúlyos témával hozakodik elő. Nem állítom, hogy ez mindannyiunkat kell, hogy érintsen életünk során. Annyi biztos azonban, hogy nagyon közel tudja vinni valamihez az embert.

2020.04.28 Lajos

Amellett, hogy nagyon szórakoztató sorozat, szerintem egészen tanulságos is. A karakterek remekül ki vannak találva, és ez pont kellett is ahhoz, hogy egy kicsit személyesebbnek érezhessem a történetet.

2021.07.27 fussballgott

Nagyon tetszik

Nagyon szeretem ezt a sorozatot. :) Kellemes kikapcsolódást nyújt.

2021.07.12 Kitti388966

Nekem nagyon tetszett, várom a második évadot.