A LEGO Ninjago: Film

The LEGO Ninjago Movie

Artsomnia
2017/09/24

A Lego Ninjago film egy fáradt próbálkozás, ami túlzottan menő akar lenni, de semmi újjal nem viszi előrébb a sorozatot. Szórakoztató, és egy családi filmezésre pont megfelel, de senki se várjon többet a középkategóriánál, ahol az eredetiség fölött a sablon uralkodik. 50/100 Több

Vox.hu
2017/09/25

A LEGO Ninjago film
A suriken gyorsaságával érkező újabb LEGO-animáció mozgalmasabb, mint amennyire szellemes, a kissrácoknak valószínűleg jobban bejön majd, mint az apjuknak, viszont a produkció szíve még mindig átdobog a műanyagon. 70/100 Több

Movieaddicts.hu
2017/09/28

Felemás érzésekkel álltam fel A LEGO Ninjago: Film elől, hiszen amellett, hogy nem ér fel elődeihez, ennek is megvannak a maga pozitívumai és kimagasló részei. Családostul, Ninjago rajongó lurkókkal mindenképp érdemes adni neki egy esélyt, a többieknek meg azt tudom mondani, ha vevők a LEGO filmek humorára, és alább tudják adni az elvárásaik, még jól is szórakozhatnak. 6/10 Több

MovieAddict
2018/04/16

A Lego-kalandot követően ebben az évben ez már a második LEGO film, amivel előáll a Warner Animation Group. Az év elején debütált Lego Batman – A film egy igazi gyöngyszem volt az denevérjelmezes igazságosztó rajongóinak, most ősszel pedig a világot megmenteni kívánó nindzsacsapat LEGO filmje – A LEGO Ninjago-film – került a mozikba, amin erősen érződik, hogy a kiskorúak voltak elsősorban a célcsoport, ellentétben az előbb említett két filmmel. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!