Óz, a csodák csodája

The Wizard of Oz

2020.08.30 sammy88

Örökzöld csoda

Korának egyik legjobb látványa, magával ragadó történet, igazán jól sikerült film, melyet a mai napig szívesen megnézünk.

2019.01.04 szabomarc

Amennyire szerettem kisgyerekként, manapság annyira nem fog meg. Sok mesével ellentétben a felnőttek számára nem látok ebben a történetben annyi értéket és izgalmat. Egyszer nézhető, gyerekként pedig bármilyen mennyiségben.

2017.01.23 valery

A film minden korosztály számára igazi kikapcsolódás. Mondanivalója sokrétű. Kizökkent a valóság világából és a képzelet kerül előtérbe. Szép zene és szerethető figurák. Látni kell!

2016.05.11 deneslau

Gyönyörű családi film, örök klasszikus, tele szerethető figurákkal, bájos karakterekkel, és a történet nagyon megható és magával ragadó. A befejezés is nagyon szép, szerettem a zenéjét is. Érdemes megnézni.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyon is tanulságos kis film. Már gyerekkormból emlékszem rá, általában karácsony környékén adták. Igazán kedves, szívhez szóló film.

2015.03.31 Brigusz724

Direkt néztem a készítésének évét, ez az a verzió amin sajnos a felénél bealudtam. Abszolút nem kötött le, láttam későbbi verzióját, az sokkal jobban tetszett.

2015.06.01 sonyxxx

Örök klasszikus, ami egy rettentően kedves film, nagyon bájos hangulattal. Mindig elfog a nosztalgia a nézése közben, egy igazi megunhatatlan film, amit nem lehet nem szeretni, az embernek eszébe sem jut hibákat találni benne, annyival magával ragadja.

2017.09.30 koba1996

Egy örök klasszikus, szerintem még sok évtizeden át minden generációnak kellemes kikapcsolódást fog nyújtani. Ijesztő belegondolni, hogy hamarosan száz éves lesz.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Családi kalandfilm kategóriában egyik nagy kedvencem ez a film. Zseniális alkotás, szuper színészi játékkal, kiváló operatőri munkával, fényképezéssel. Toto kutya az egyik legügyesebb színész-kutyus, hamar belopta magát a szívembe.

2016.07.31 Kardos

Aranyos tv film volt ez akkoriban, de mára már megkopott a varázsa, stílusa. Sokszor vontatott és a megoldások is inkább viccesek. Mint mikor a boszorkány meghal. A színvilága viszont nagyon meseszép és a színészek is nagyon jók.

2015.12.29 sepsiklaudia

szerintem olyan az egész mintha belellének LSD-zve

2016.06.13 Maszat

Klasszikus, kihagyhatatlan, eredeti. A tartalom és a mondanivaló nagyon uncsi már, arról nem is beszélve, hogy szájba rágós, de akkor is kötelező. Gyerekként imádtam, és ez azóta sem változott. A film hangulata zseniális, bár a repülő majmok elég gag... Több

2015.01.25 andy07

Tökéletes film, hatalmas klasszikus..

2015.11.03 Cptn_Cold

Itt igazából minden rendben zajlott. A karakterek megformálása az én ízlésemnek pontosan, hogy kiváló volt. Zenei világ szintén muzsikus :D szóval nagyon rendben volt a film minden téren.