Lassie hazatér

Lassie hazatér

Lassie Come Home

A Carraclough család anyagi nehézségei miatt kénytelen eladni a család kedvencét, Lassie-t, a skótjuhászt Rudling hercegének. Leginkább kisfiukat viselte meg az elválás. A kutyus nem éppen olyan bánásmódban részesül új gazdájánál, mint amilyenre előző… Több

Rendező: Fred M. Wilcox
Író: Eric Knight
Forgatókönyvíró: Hugo Butler
Premier: 1943.10.07.

2023.08.11 Gyorvik

Korához képest nézhető – főleg a mai produkciókkal összehasonlítva. Ódon hangulatú, lassú.

2020.03.08 Yosihiro

Lassies Hazatér

Ezt a változatot most láttam először, de lehet kiskoromban is vetítették de igazából nem emlékeztem rá. Igazi klasszikus és a főhős a kutya igazán nagyot alakít. A történet maga lenyűgöző. Igazi családi film amiben mindenki megtalálhatja azt amit az élet rá szabott. legfőképp a kutya és ember barátságának a viszonyát emeli ki a film , de az emberi vonások is szép számmal jelen vannak benne. Összességében egy remek filmről van szó. A képi hatások és rendezés mindenképp négy csillag. A szereplők közül Lassies kiemelhetjük Ö megérdemli az öt csillagit. de a szereplöktöl többet vártam. Csak ajánlani tudom mindenki számára ezt a klasszikus filmet kihagyhatatlan.... Üdv Yosi

2017.12.10 Deku

Hihetetlen és egyben letaglózó is, hogy ilyen minőségű dolgot engednek ki a kezük közül egyesek. Szörnyű kis film lett, nem tudtam rájönni, hogy most ez valami poén volt-e avagy mi?

2016.10.04 zoleykrajcsi

A Lassie hazatér egy ma már klasszikusnak számító, gyönyőrű családi film. Gyerekként milliószor láttam, minden alkalommal szurkoltam Lassie-nek, hogy sikerüljön útja, vissza találjon a családjához. Ezt a filmet mindenkinek látnia kell.

2015.10.25 Manyi

Gyerekkorom klasszikus kedvence. Nagyon aranyos, érzelmekre ható kis családi film, ami ma is megállja a helyét.Minden korosztálynak élményt nyújthat, klasszikus!

A filmet Washington államban és a kaliforniai Monterey-ben, míg a zuhatagos jelenetet a kaliforniai San Joaquin folyón forgatták.Szerző: Thibo84

Noha Lassie állítólag nőstény kutya, ebben és az ezt követő Lassie-filmekben hím kutyák szerepeltek. Állítólag azért, mert a hímeket könnyebb kiképezni.Szerző: Thibo84

Pal, aki Lassie-t játszotta, hetente 250 dollárt keresett, míg a fiatal Elizabeth Taylor heti 100 dollárt kapott.Szerző: Thibo84

Eredetileg Maria Flynn játszotta volna Priscilla szerepét. Egyes források szerint azonban félt a forgatáson szereplő kutyától. Szerző: Thibo84