Pénz beszél

Matthew McConaughey
Al Pacino
Al Pacino
Matthew McConaughey

A jószívű, mindenki kedvence Brandon Lang (Matthew McConaughey) egy év leforgása alatt milliomosok vagyonával játszó John Anthonyvá válik, aki nyolcvan százalékos biztonsággal tippel bármilyen meccsre. Arra persze csak később döbben rá, hogy mentora, Walter Abrams (Al Pacino) csúnyán átverte, és a játék nem csak pénzre megy. Milliós fogadásoknál már az élete is tét, a nagy halak, főleg Novian (Armand Assante) ugyanis nem szeretik, ha elúszik a pénzük.

Rendező: D.J. Caruso
Író: Dan Gilroy
Premier (HU): 2006.03.30.

2022.02.15 Péter Fazekas

Nagyon jó film.

2019.02.06 HercegPeter

Az első amit egy ilyen filmnél ki kell emelni azok a színészek. A két (igen kettő, mert szerintem McConaughey is ide sorolható már) színészóriás hozza a tőle várható színvonalat.Igaz, talán nem ez a legjobb filmjük, de rájuk nem lehet panasz. A törté... Több

2016.12.23 film kedvelő

Nem a színészi teljesítmény, miatt kell ezt a filmet megnézni, hanem mert remekül bemutatja mi történi , akkor ha egy ember elbízza magát és azt hiszi, hogy mindekinél többet tud és a hogy miért nem szabad fogadni.

2015.06.03 Akodako

Remek színészek vannak benne, akikben ismét nem csalódtam. Igényes, jól kidolgozott film. Valóban izgalmas és benne van az a megszokott Al Pacino-hangulat, egyedi atmoszféra, amitől egyedülálló és érdekfeszítő lesz. Érdemes megnézni!

2015.10.23 dubzsu

Izgalmas, fordulatos film, és erre Al Pacino és Matthew McConaughey a garancia. Minden jelenet kiszámíthatatlan, ezért is köti le mindvégig a figyelmet.