Elliott, a sárkány

Pete's Dragon

2016.08.25 adamkatka

Összeségében tetszett a film, lenyűgöző a látványvilág és jók a jelenetek. Vannak ugyan benne sablonok és csöpögős részek, üresjáratok, de nem bántam meg hogy megnéztem. Gyerekeknek biztos siker!

2017.08.27 T.Andras

Nekem végig Tarzan feelingem volt, ahogy néztem a filmet, hiszen rendkívül sok hasonlóság fedezhető fel a két történetben. Inkább fiatalabbakat céloz meg a történet, de én is jól szórakoztam rajta.

2016.08.29 GaraiV

Nagyon jó a történet és magával ragadó. Látványos, stílusos film, jól és profin, igényesen kidolgozott karakterekkel. Nagyon igényes a képi világ, moziban igazi élményt nyújtott!

2017.01.08 holnaputan

Helyes mese volt, bár én nem mindent így csináltam volna. Például nem árultam volna el a legelejétől, hogy valójában van egy sárkány vagy csak a kisfiú szüleménye. A sárkány kicsit béna volt, nem értem miért volt szőrös szegény.

2019.03.19 Tyoci

Nagyon tetszett, megfelelt egy kis délutáni pihinek. Aranyos családi film. Néha meg is hatódtam... klassz volt!

2017.08.28 ocskol

Kicsit túlságosan rámentek a film készítői a "cuki Elliot" vonalra, de mivel ez egy családi film és akárhogy is nézzük, elsősorban a gyerekeknek, fiataloknak szól, ezért ez rendben is van. Nekem tetszett.

2021.06.22 n,n,n

Helyes mese, de szerintem elég egysíkú, és ráadásul Dzsungel könyve copy. De a gyerekeknek tuti tetszik, és felhőtlen az arcuk, miközben nézik.

2018.05.24 lengerildiko98

Egész jó :D

2016.08.20 cody0507

Eléggé egydimenziós film, már az első öt perc után ki lehet találni a cselekményt. A karakterek az első megszólalásuktól fogva érezhetően pozitív vagy negatív karakterek. Ezek a végtelenül stilizált karakterek mégis képesek egy egész család számára s... Több

2020.09.01 Bri1986

Csodálatos

Nem mondanám teljes egyetértéssel, hogy szimplán családi film, olyan komoly mondanivalója van. Az összetartozás, a hűség, a szeretet, a feltétel nélküli szeretet. Az, hogy ez egy sárkányban is megvolt, hogy emberi tulajdonságokat adtak neki, ami amúgy egyébként manapság is megvan egy házi kedvencben, az a legcsodálatosabb hangulatot adta a filmnek. Annyira édes karaktert adtak a sárkánynak, hogy elolvadtam, de benne volt a filmben az emberi butaság, ijedtség, kapzsiság és az előítélet, ugyanakkor a gyermeki tisztaság. Sokkal mélyebb a mondanivalója, mint azt egy-két hozzászóló itt említette.

2016.08.25 Zsófi Várhalmi

Látványos és aranyos film, a kicsiknek elnyerte a tetszését, de felnőtt fejjel is évezhető, igazi jó családi kikapcsolódás. Tetszettek a karakterek és a zenéje. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak egyaránt :-)

2016.08.25 cosmik

Igazán lenyűgöző újragondolása a '77-es Disney klasszikusnak. A színészek rendkívül kedvesen alakítják a figurákat, minden érthtő és emészthető még egy hat éves számára is. Egy gyönyörű barátságot mutat be a film, ajánlom mindenkinek!

2017.08.24 SunnyM

Az 1977-es eredeti Disney musicalból nagyjából csak annyi maradt meg, hogy van egy Pete nevű kisfiú és egy Elliot nevű sárkány. Ennek ellenére nagyon szórakoztatóra sikerült ez az új feldolgozás. Habár Elliot nem minden idők leglátványosabb CGI sárká... Több

2018.08.18 zirgon

A film remek példa ara, hogy egy feldolgozás lehet jobb is, mint az eredeti. A forgatókönyv nem hagyja leülni a filmet, mindig van valami izgalmas, az operatőri munka folyamatosan lenyűgöz a látvánnyal, amihez a CGI technológiának köszönhetően egy zöld (mi más) sárkány is társul. Ja, és reme ötlet volt, hogy Elliot szőrös.