Tökéletes hang 2

Pitch Perfect 2

2015.06.16 cunci

Az első részt is imádtam de ez mindent vitt. Szerintem a karakterek nagyon jók voltak, a zenék remekül válogatva, és a poénok többsége is elég jóra sikeredett, bár "Háj Émi" tényleg néha sok volt. Története nem sok volt de poénokban, nagyban felül múlta az 1. részt, mindenkinek ajánlom.

2015.06.25 szafffy

A filmtől azt kaptam, amire számítottam, amit a bemutatója is sugallt, sok agyatlan poént, megnevettető jelenetet, zenét, pörgést. A cselekmény sablonos, nincs nagy hangsúly rajta.

2015.06.09 pindurcat

Egyszer meg lehet nézni. Vannak ütős poénok, de gyengék és erőltetettek is. Jó a befejezés. Vidám, ritmusos, jó kedvre derítő film. A történet lehetett volna mélyebb.

2015.10.30 krysn95

Könnyed, limonádé, Snoop tényleg Snoop és az egész úgy rendben van. Kellően színes karakterek, egyszerű sztori. Jó volt (ui.: a DSM a legjobb a ligában)

2015.06.18 szune40

Ez a rész is egész jó volt. Talán egy picit maradt alul az előzőhöz képest de szerintem még így is kellemes meglepetés volt. Amit gyengének tartottam az csak annyi, hogy a film elején gyenge volt a konfliktus. Lehetett volna egy picivel erősebb a dol... Több

2015.10.31 katalin19

Ebben a részben már nagyobb hangsúlyt kapott a poén. A zenék is jók szintén. Vagányabb a sztori. Szereplők nagyja szerencsére megmaradt. Hozzá kell tennem picit másra számítottam.

2015.08.18 Pillcsi

Az első részét kicsit jobban imádtam mint ezt,de ez is ugyanolyan vicces volt és a karaktereket is szerettem,hogy a szereplők ugyanazok maradtak mint az első részben.Viccest,vártam már ezt a filmet és pont olyan lett mint amilyenre gondoltam.Jól ki lett találva.

2015.06.29 macikutya

Akinek tetszett az első rész, annak ez is tetszeni fog, sőt ez még jobban. A sztori remek, jól ki lett találva és a zenék kiválasztása is említésre méltó. Nagyon vicces volt végig, röhögött az egész nézőtér, persze "Háj Émi " vitte a prímet. Méltó fo... Több

2015.10.20 J.Fatime

Nagyon jó az első részét is szerettem és ettől is kb ugyanazt vártam mint amit ott kaptam és igen ugyanolyan jó volt. Szeretem amikor egy filmet nem hanyagolnak el. Minden részlet tökéletes volt,a történet, a szereplők és igazán vicces lett ez a rész is. Szívesen ajánlom másoknak is,hogy nézzék meg.

2015.06.30 bigi

Méltó folytatás az első résznek, sőt még azt is kimerem jelenteni hogy ez a rész sokkal jobbra sikeredett mint az első. Tele volt poénokkal, vicces helyzetekkel. A zenék nekem jobban tetszettek itt, mint az első részben, egy negatívuma a filmnek a németek, akik már néha nagyon idegesítőek voltak.

2015.06.17 Melibaba

Nagyon jó kis film, elszórakoztatja egy kis időre az embert. A zenék is jók voltak és a mondanivalója is több volt ez előzőénél. A németek viszont borzalmasak voltak. Ők nem kellettek volna bele.

2016.02.03 Kandurbaba

A zenéje nem rossz, de összességében egy sablonos, egyszerű film, nem sok eseménnyel és mondanivalóval. Egyszer nézhető, felejthető darab. Középkategória alatti nálam.

2015.11.02 Vivi02

Az első rész nekem jobban tetszett poénban, zenében. Versenyláz itt már harciasabb. A szereplők viszont ismét toppon voltak. Kikapcsolódásra pont alkalmas

2015.08.07 Peeves112

Nem is nagyon találom a szavakat. Hogyan is lehetne ezt jól és tömören leírni? Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.