Pixel

Pixels

2023.03.18 drg0602

Kár volt megnézni!

Ez nagyon gyengére sikeredett próbálkozás, neves és jó színészekkel. Csodálkozom, hogy Adam Sandler elvállal egy ilyen főszerepet. Nekem ez a film igazából gyengére sikeredett. Elég nehezen tudtam megemészteni, unalmas, gyenge humor, kevés látvány volt számomra. Borzalmas. Értékelés: 3/10

2017.05.07 mamiéstöti2

Az a baj az ilyen filmekkel szerintem, hogy egy tehetséges színészcsoport járva maga útját és feltörekedvén összefogva már nem tudja hozni, azt, amit az egyéni produkcióiban megszokhattunk.

2015.10.25 rbernadett

Az egy csillagos értékelésem azokra a filmekre nézve sértő, amik legalább az egy csillagot megérdemelték, mert ez még annyira sem. De nincs kisebb.

2017.03.06 GedyPapa

Az igazán durva ebben a filmben, hogy milyen jó színészek volt képesek a nevüket adni hozzá. Hiszen se Sean Bean, se Peter Dinklage nem ezt a szintet képviselik. És az is biztos, hogy az önéletrajzukban nem piros betűvel fogják feljegyezni ezt a szer... Több

2017.10.16 Lamboh

Az ilyen filmekre tudom azt mondani, hogy nagyon jó látvány film, viszont annál se több, se kevesebb. Hiába ennyire parádés a színészek sora, egyszerűen nem tudták elvinni a hátukon a nevetséges cselekményt.

2020.08.21 stevepisti

Jó kis film!

Számomra teljesen rendben volt a film. Vígjáték kategóriában simán megállja a helyét , látvány szempontjából is rendben van , van története mégha bugyuta is, de hát miért is ne értelmezhetnének félre az emberek által űrbe kilőtt üzenetet az idegenek, ha nem is ilyen formában , de simán elképzelhető! Láttunk már komolyabb filmet ennél gyengébb történettel is. Elég jól összeválogatták a színészigárdát . Szerintem Peter Dinklage jól hozta a karaktert , itt egy új oldalát ismerhettük meg , Adam Sandler hozta a tőle megszokott szintet, a poénok jók voltak , sok 80 – 90 évek videójátékához kapcsolható utalást tettek bele , nekem kifejezetten tetszett!

2019.07.21 Ms. Akárki

Főleg csak a régi játékok miatti nosztalgiafaktor miatt volt csak élvezhető a film. Mintha még Adam Sandler játékából is az jönne le, hogy tudja, egy kupac kaki lesz a végeredményXD Kusza, kaotikus történet nulla egyediséggel. Egyszernézős max.

2019.04.06 Norbert93

Szeretem Adam Sandler sablonos, de vicces és aranyos stílusát, de ez a film kicsit sok volt. Vagy éppen túl kevés.

2018.12.10 harnas1207

Amihez Sandler hozzáér, abból arany lesz. Arany málna..... Ebben az esetben az is hátrány, hogy maguk a játékok nálunk nem voltak kimondottan ismertek. A történet egyébként vicces, és ki lehetett volna hozni belőle egy igazán mókás vígjátékot, de az ... Több

2016.04.17 andor50

Folytatódik az Adam Sandler mélyrepülés, mert ez már megint egy borzalmas film. Volt az a kisfilm régebben ugyanezzel a címmel. Na azt jobban megéri megnézni ehelyett, mert az legalább kreatív és rengeteg időt meg lehet spórolni vele.

2016.01.14 Syracuse

A film legéletszerűbb és legszórakoztatóbb eleme Josh Gad karaktere, én is ismerek jónéhány ilyen gyökér kockát.

2018.03.22 NFG

A Pac-man egy mindenki számára jól ismert játék! Ezt az ismeretséget akarták felhasználni a film készítésekor! Csak hát elég gyengére sikerült! Személy szerint nekem kifejezetten nem tetszett ez a sajátos felfogás pac-manről!

2016.05.10 hell.l

Ez a film egy nagy csalódás volt, az előzetes alapján pedig egy nagyon jó filmre vártam, amin lehet valamennyit nevetni is, de ezen konkrétan elaludtam. Többet nem adok esélyt olyan filmnek, amiben Adam Sandler szerepel.

2016.02.11 Megamovie

Az idegen invázió ezúttal videojátékok formájában érkezik a földre . A helyzetet Adam Sandler és kocka videojáték bajnok "elit"(inkább szánalmas)bandája hivatott megoldani,jó alapötlet de a kivitelezés pocsék.