Presto

Presto
Videók

2019.08.04 indingo

Helyes kis szösszenet és már megvan, hogy kiről mintázták A kis kedvencek titkos életében levő nyuszit.

2017.07.18 Deku

Rövidsége adja a varázsát ennek a filmnek, nem tudom miért de nekem nagyon bejött ez az aranyos kis humoros mesécske. Tanulságos és figyelemre méltó története van.

2019.07.21 Ms. Akárki

Cuki kis rövidfilm. Gyönyörű a rajzolata és a történet is nagyon humoros. Szegény nyuszi a végére azért csak megkapta azt a nyomorult répátXD Hátha ebből tanul a bűvész, hogy a műsor előtt azért megeteti a nyuszitXD

2016.08.30 Szivárvány1

Édes rövidfilm és van benne az a bizonyos fűszer is ami miatt az ember többedszerre is meg akarja nézni. Izgalmas kis történet. A nyúl és a bűvész szemszögét is meg tudom érteni, de annyira aranyosan csinálták meg a nyuszit, hogy elolvadtam a mese közben.

2018.10.22 Csillagpor

Nagyon édes és vicces rövidfilm. Mindent a répáért:D Mondjuk igaz is. Szegény kisállatot egy bűvészmutatványért kihasználni és még előtte meg sem etette...ez bűntett:D

2015.06.07 Brigusz724

Nem tudtam eldönteni, hogy a bűvésznek csak rossz napja van-e, vagy tényleg ilyen velejéig romlott, hogy egy szegény nyuszikának nem ad enni, de egészen biztosan megérdemelte amit kapott érte. Aki pedig nem akarja tudni a nyuszi a kalapban trükk lényegét semmiképpen se nézze meg ezt a rövidfilmet.

2018.01.30 zsani

Nagyon tanulságos és figyelemre méltó rövidfilm. Nagyon jól szemlélteti és mtatja be a két karakter fejlődését.

2016.04.30 angel001

Egyszerű kis rövidfilm, de mindenképpen van mondanivalója. A bűvész és a nyuszi egymáshoz való alkalmazkodása, egymás elfogadása.Aki szereti az egyszerű de sokat mondo meséket, annak kötelező!

2017.09.30 koba1996

Kis aprócska történet, de mégis, szerintem megérdemli az összes csillagot, amit kap. Aranyos, és kicsit valóban Tom&Jerry jellegű, habár egy alapvető különbséget megneveznék. A Tom&Jerry alapját az adja, hogy a macska és az egér ősellenségek, míg itt... Több

2016.07.25 N.Béla

Nagyon szeretetreméltó, aranyos rövidfilm, animációs mese. Szegény nyuszit rögtön megsajnáljuk amint meglátjuk ahogy a répáért sóvárog. De hálisten a végére megkapja amiért annyi ideig ácsingózott, pedig szegény bűvészt kikészíti a nyuszi.

2019.03.08 Tyoci

Néha úgy érzem a bűvészek nem csak az érzékeimet csalják meg, de a világunkat működtető fizikai tények sem szabnak gátat neki. Fantasztikus vicces filmecske!

2016.07.26 Karolyka

Nagyon jó és aranyos történetet alkottak meg a készítők és mindenki akinek valaha is volt bármilyen kis állatkája, akár nyula ahogy a mesében, akár kismacskája az felismeri a tipikus kis éhes állatka, állandóan éhes kis pamacs tekintetét az emlékei között. nagyon vicces történet lett ez.