Szexkemping

Renesse

2018.12.06 harnas1207

Rosszul vagyok bekötve, de amíg az amerikai tini vígjátékokon egyáltalán nem tudok nevetni, addig egy-egy európai társuk sokkal könnyebben elszórakoztatnak, Jó, nem egy jó film, de kólával elmegy.

2018.07.21 HercegPeter

Annyi ilyen filmet csináltak már, semmi szükség nem volt még egyre. Volt már amerikai, német, spanyol és brit pite, erre most itt a holland. A történet és a karakterek szempontjából is szinte teljesen ugyanaz az egész, mint amit már számos más filmbe... Több

2017.10.12 Lamboh

Sok ilyen filmet láttam már, és bár nem szeretem őket, valamiért mindig beléjük nézek. Ezt sajnos végigszenvedtem. Unalmas és kicsit sem vicces. Viszont a végletekig fárasztó.

2017.01.29 MMcFly2015

Sejtettem, hogy ilyesmi film lesz, de hajtott a kíváncsiság a holland származás miatt. Sajnos az amerikai pite óta sz*rni lehet az ilyen filmeket, és mindig van lejjebb. Szeretem az ilyen jellegű vígjátékokat, főleg társasággal, mert meg tudnak röhög... Több

2018.09.02 fercsipeter

Legalább volt egy-két poén! Nem egy kiemelkedő szereposztás, és alakítások!

2016.09.04 skyman

Igazi tini komédia a kamaszkorról. Nem felejthetetlen alkotás, de képes elszórakoztatni az embert. Legalább nem Hollywoodból jött. Elhasznált témát dolgoz fel, de jól áll neki.

2018.09.01 vitto

Nekem egy kicsit tróger volt ez a próbálkozás. Nagyon öncélú és nem túl kifinomult poénok követik egymást a filmben. Ellenben a film hangulata lapvetően jó, de a sztori egyszerű, mint a bot.

2016.09.02 Roman

Jó volt, szeretem az ilyen marhulós és fiatalos filmeket. A karakterek szerintem jó i lettek találva. Már az alap történet abszurditása érezteti, hogy nem egy komoly filmről van szó.

2016.09.03 airbus

Nem voltak annyira ütősek a poénok, hogy azt mondhatnánk, ez a film igazán jól esett. Ez részben annak is betudható, hogy a fiatal színészi banda változó mértékő profizmussal mozog a vásznon.