Madárkák

Þrestir

Smoking Barrels
2016/02/28

Sparrows
Nem túl nehezen emészthető, mindenki számára működő, de mégis tartalmas mozi, amely képes lehet újat mondani egy legtöbbször csak elhasznált motívumokból dolgozó zsánerben. 7,5/10 Több

24.hu
2016/04/16

Trauma ér, megvonom a vállam
Épp sokkolódnál, de a sarkkör narkotikum: tompít. Erős, furcsa, fájdalmas film a Madárkák. Minikritika. Több

Movieaddicts.hu
2016/04/21

Merev és érzelemmentes. De könnyen el tudom képzelni, hogy van, aki szerint túl keményen ítélek, igazából csak letisztult. Nekik ajánlom a filmet, számomra sajnos nem jött át az üzenet. 6/10 Több

Vox.hu
2016/04/22

Értékelés: 7.5/10
Kamasznak lenni sehol sem könnyű, de az izlandi Ari különösen megszívta. Persze a legrosszabb helyzetből ki lehet hozni ezt-azt. 75/100 Több

Filmtekercs.hu
2016/04/24

Farkastörvények
Rúnar Rúnarsson pesszimista felnövéstörténete, a Madárkák keserű ízt hagy a szánkban – erős képei, megkapó zenéje és arcul csapó üzenete miatt azonban mindenképpen érdemes a figyelmünkre. Több

Hetediksor.hu
2016/04/29

A magányos kórista
Aki egy ízig-vérig északi coming of age filmre vágyik, az garantáltan nem fog csalódni. 7/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!