Rossz tanár

Bad Teacher

2023.07.05 JRD

A semmi különös film

Se igazi sztori, se érdekesség, se színészi játék. Semmi. Amolyan „kár volt a szalagot pazarolni rá” másfél óra. Igazából úgy érzem, hogy erre a filmre kár akár egyetlen szór is pazarolni. Ha még az a kategória lenne, ami átlagos, de legalább kikapcsolj az embert, akkor hagyján, de ez nem olyan. Pedig bírjuk Diazt (a szinte már cukorfalatba átmenő mosolyát és csicsergő hangját) és az ő agyament karaktereit. Hogy érdemes-e megnézni? Nem gondolom, de tégy belátásod szerint. Ám ne feledd: a te döntésed volt! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.12.21 Artemisia

Határeset a film, sablonos, kicsit bugyuta de azért tűrhető vígjáték. Cameron Diaz karaktere jó pár vicces helyzetet generál,Justin Timbarlake alakítása pedig valahol a közepes és a rossz között egyensúlyozik.

2017.04.10 indingo

Justin Timberlakehez nem illett a karakter, sokkal tökösebb annál. Maga a sztori szerintem tök béna és még egy viccre sem emlékszem belőle.Unalmas volt.

2019.07.26 Ms. Akárki

Tipikus egyszerű romantikus vígjáték. Van benne pár ütős poén de többnyire csak évődés a pasi után, hogy megszerezzék. Cameron Diazra nagyon passzolt a karakter, de Justin Timberlak-et nem nagyon tudtam hova tenni, de ahogy a játékából látszott ő se nagyon tudtaXD Egyszernézős vígjáték csak sajnos.

2018.08.17 erahurka

Sokan nem kedvelik ezt a filmet, pedig évének egyik legjobb vígjátéka volt szerintem. Diaz jól hozza a figurát, szerintem kifejezetten jól működik benne a humor, és bár a történet nem túl eredeti, egy ilyen jellegű darabhoz nem feltétlen kell sokkal mélyebbet várni.

2018.03.23 Filmelemző

Szellemes eredetiséggel megrendezett, jó poénokkal teli vígjáték, melyben Cameron Diaz legalább annyira vicces és vagány, mint amennyire szexi. Láthatjuk Justin Timberlake -et is egy égő szerepben, miközben belefeledkezhetünk ebbe a szerintem kitűnő vígjátékba. A maga kategóriájában erős. 8-at ér nálam.

2018.12.27 harnas1207

Nagyon gyenge vígjáték, és még gyengébb mellékszereplők. Az a legrosszabb az egészbe, hogy az alap ötlet alapján egy 8 éves is viccesebb filmet forgatott volna. A lezüllött tanár ezer mókás helyzetbe kerülhetett volna, de itt erőltetve lett a plasztikázós, pasizós dolog, ami nagyon gyér.

2017.10.21 Bazzzsi

Justin Timberlake bénázása engem inkább idegesített, mintsem szórakoztatott volna. A leírás alapján jobb filmnek ígérkezett, egy gyenge közepes.

2017.03.13 MMcFly2015

A téma úgy, ahogy van pocsék, így a filmet is úgy érdemes elkezdeni, hogy nem egy maradandó vígjátékot nézünk. Abszurd jelenetekkel teli, néhol unalmas történet, idegesítő karakterekkel. Cameron Diaz mellett az Amy-t alakító színésznőtől falra tudtam... Több

2019.06.03 kevelin

nekem nagyon bejott a film . mar tobbszor is lattam. cameron diaz nagyon vicces bar a justin timberlakkel folytatott ruhas szex vegtelenul ciki es szanalmas de egyebkent vicces es jo poenok vannak benne.

2015.07.22 london2012

Hát érdekes egy film lett belőle nem egy olyan kategória amit az ember többször is szeretne megnézni de egyszer ki lehet bírni :) családi vígjátéknak nem mondható :)

2020.12.08 helfannn

Rossz tanár, hihetetlenül gyenge film

Én nem tűrtem, mikor tudtam, hogy Cameron Diaz lesz a főszereplő, tudtam, hogy egy elfogadható filmet fogunk kapni, de rosszabbra sikeredett, mint amilyennek gondoltam. A rakoncátlan diákok és a fura tanár alapján egy kicsit Fák Jú, Tanár Úr! feelingem volt, de a Fák Jú, Tanár Úr! százszor jobb. Egyszer talán nézhető, de nem maradandó élmény. A poénokból elég kevés van, úgyhogy - (mínusz) pont jár. Nekem nem tetszett annyira, az az igazság, Cameron Diaz filmjeiért én nem vagyok annyira oda, de ez volt az utolsó helyen. Szerintem már 2 év múlva nem lesz valami népszerű. Ezt a filmet én csak egyetlen egyszer láttam, de már meguntam. Tuti, hogy vannak ilyen diák-tanárpimaszkodással jobb, értelmesebb és viccesebb filmek. Nem kötött le egyáltalán (talán én is felfigyeltem erre a filmre egy kicsit...). Mikor a film a végéhez ért, arra gondoltam: "hú, ez nem fog elérni nagy sikereket, az fix". Én 43%-ra értékelem ezt a filmet.

2015.06.06 VenuszProjekt

Bár nem rajongok az amerikai vígjátékokért, hiszen legtöbb esetben orbitális csalódást okoznak, ez a film mégis meglepett. Az alpári stílusért sem rajongok egyáltalán, de ez mégis jól sikerült, és őszintén szólva jól áll Cameronnak, hogy egy ilyen t... Több

2015.04.25 adibandii

Szerintem egy vicces,szórakoztató film.Cameron Diaz és Justin Timberlake remek páros.Jól ki lett találva az egész.Én már többször is láttam,és szerintem egy remek film.