Saul fia

Saul fia

2016.02.22 Megamovie

A történet szerint egy auschwitzi Sonderkommandos( a holokauszt idején az egyes koncentrációs táborokban javarészt zsidó foglyokból álló munkacsapatok voltak, amelyek tagjait kényszerítették a meggyilkoltak holttesteinek elégetésére)Saul Auslander eg... Több

2021.11.28 Péter Fazekas

Én nagyon csalódtam a filmben!

2016.04.29 gazsika1978

Nagyon tetszett teljes joggal járt neki az Oscar. Mély benyomást gyakorolt rám, elgondolkodtató, szívbemarkoló és egy zseniális film. Magyarként szerintem mindenkinek kötelező egyszer megnézni.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó magyar film! Megérdemelte az Oscar díjat, nagyon eredeti és nagyon átadja az akkori kor hangulatát. Néhol elég sokkoló, nagyon jó film és szerintem egy alapmű lett.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Nagyon jó film! Nekem Tetszett! Hatásos kor ábrázolás!

2016.05.21 Vadgazda

Nekem nem tetszett. A témát több film dolgozta fel az idők folyamán, de ez nálam a Sorstalansággal együtt a nézhetetlen kategóriába került. Túl dramatizált, többször feldolgozott történet, a Schindler listája vagy a Zongorista mögöttt messze elbújhat. De legalább magyar.

2016.06.23 postaslaszlo8

Átjött egyből a film hangulata megérdemelte az Oscar díjat. Nagyon jó film, szinte már hibátlan, mindenkinek alapmű, aki még nem látta nézze meg, teljesen átadja az akkori képet.

2016.11.25 Ercsi

Habár a filmtörténet sempontjából a holokauszt témája meglehetősen lerágott csontnak minősül, a Saul fia kétségkívül megállja a helyét nemzetközi tekintetben is. Ezt mondjuk az Oscar-díjjal be is bizonyította. Hatalmas sikert könyvelhetett el a filmet, méltán.

2016.04.30 mrfaktor

Megérdemelte az Oscar díjat, igazán büszkék lehetünk rá. Egy teljesen egyedi, különleges látásmóddal nyúl a témához, és mivel szinte végig a főszereplő arcát látjuk, a háttérből keveset, így az elmosódott háttérképek és hangok alapján teljesen a néző... Több

2016.01.06 kissjanos21

Magyar film még ennyire nem ragadott magával, mint ez. Magyar lévén kötelezőnek éreztem a megnézését és egyáltalán nem bántam meg. A rengeteg mondanivalója mellett igazán tanulságosra sikeredett. A színészi alakítások nagyon meggyőzőek voltak, Nemes Jeles László pedig várhatja az Oscart.

2017.12.28 Gyalog őrmester

Szerintem ez egy kiváló film, megérdemelte az Oscar-t. Kellőképp nyomasztó és szomorú.

2016.09.27 Zoe091

Jó film, egyszer meg lehet nézni, engem nem érintett meg annyira, mint a Sorstalanság. Valójában nem is értem miért kapott ez díjat. Olyan egyszerű a története, hogy egy félórában le lehetne tudni, nem húzni-vonni.

2015.11.04 sztankobazsi

Elgondolkodtató és magával ragadó! nem gondoltam, hogy egy magyar film ennyire magával ragad majd, de ezzel ez történt. Nemes Jeles László egy remek filmet rakott össze.

2016.12.11 film kedvelő

Ezt a filmet kétszer kell megnézni. Először az ember a történettel foglalkozik és miután azt megismerte, másodjára a hátérrel és hang effektusokra figyel. Hatalma hatást tud az emberre gyakorolni.