Bezárva

Shut In

2018.11.03 VvV

A feszültséget nem tudták megteremteni a készítők és így pont a lényeg veszett el. A története is csak közepes.

2017.04.15 indingo

Nekem is A fiú című filmet juttat eszembe, bár azért az jobban tetszett. A története nem volna rossz, de picit erőltetettnek éreztem. Az, hogy eljátszom a bénaságom is erős.

2018.02.19 HercegPeter

Azt hiszem egyértelmű, hogy ez nem horror. Sokkal inkább thriller. Van benne körülbelül kettő, maximum három pillanat, ahol megijedhetünk, de ettől még egy film nem lesz horror. Viszont a folyamatos feszültség megvan, ami egy thrillerhez kell. A ford... Több

2017.11.09 BoBamburg

Unalmas film. Próbálkozik, de nem sikerül neki. :( Nem borzalmasan rossz, de rossz.

2017.11.04 Bazzzsi

Naomi Watts nélkül nem lehetett volna eladni az biztos. A történetben örültem, hogy nem egy misztikus, természetfeletti iráynba mentek el a készítők, mostanában valahogy túl sok olyan film készült.

2018.04.14 TomÁcs

Elég sokáig fenntartja a film azt a kettősséget, hogy a nő dilizett be a gyógyszerektől vagy valaki más áll a háttérben. Korrekt a története, nem lehet az elején kitalálni a dolgokat.

2017.07.23 Lonka

Jól indult a film, mindig szeretem ha jól felvezetnek valami titkok és nem mondanak el mindent előre a nézőnek. Az ok-okozati kapcsolatok néhol felborultak.

2016.11.25 MKristijan

Az előzetes vélemények után némileg féltem a filmtől. Ahogy haladt előre a történet ez teljesen elhalványult. Itt-ott hasonlított számomra a Boy címűre. De úgy érzem megérte :)

2017.12.15 Greeta

Kicsit csalódás volt a film, mert az előzetest tök másra hegyezték ki. Picit átverve érzem magam. A története olyan semmilyen, nem túl izgalmas, kiszámítható a közepétől.

2018.03.26 Queenakasha

Tény, hogy ez egy átlagon aluli film, nem is vártam tőle többet, ahogy megláttam az értékelését, de annyira viszont mégsem rosszt, mint ahogy látszik. Átlagos történet, átlagos játék, de azért hatása helyenként nagyon is van, ezért egyszer talán érdemes lehet megnézni.

2018.01.25 Bob

Horrornak egyáltalán nem nevezhető a film. 1 csavar volt a filmben, de az is részben kiszámítható. Ha valaki szereti a filmben szereplő színészeket, akkor nézze meg nyugodtan. Egyéb esetben simán kihagyható.

2016.11.29 Ercsi

Maga a film nem egy nagy szám és akkor finoman fogalmaztam. Kifejezetten unalmas, semmi meglepő és váratlan nem történik benne. Ez egyetlen jó dolog, hogy Jacob Tremblay szerepel benne, miatta volt élvezhető számomra a film.

2017.11.10 Imlah

Lelkileg megterhelő, kemény film. Nagyon megdöbbentő, ahogy a főszereplő fiúban „csalódik” a néző, nagy fordulat van benne. Érzelmileg magrázó, erős idegzet kell hozzá.

2017.01.07 holnaputan

Az előzetese alapján nagyon tetszett és moziban nézősnek nézett ki, de olvastam, hogy bizony nem olyan jó így végül otthon néztem meg. Tényleg nem valami újszerű a története és néhol unalmas is.