Azanyját!

Azanyját!

Significant Mother
Videók

Nate Marlowe, a fiatal vendéglős eddig kiegyensúlyozott és békés világa fenekestül felfordul, amikor tudomást szerez legjobb barátja - és mellesleg lakótársa - és nemrégiben egyedülállóvá vált édesanyja bimbózó románcáról.

(erare)

Premier: 2015.08.03.

1. évad (2015) - 9 epizód

2018.04.20 TomÁcs

Én kedveltem azt a pár részt, ami készült belőle. Kellemes kikapcsolódást nyújtott, ahol senki sem volt normális a fiú, a barátja, az anya vagy az apa, no meg a barátok.

2018.02.02 indingo

Rövid, pörgős részek. Sok-sok humorral bár tény, hogy az biztos csak egy rétegnek tetszik. Az alapsztori is tetszik. Öröm volt Linda Greyt viszont látni.

2016.04.17 Bulki

Fergeteges az alapsztorija ennek a sorozatnak és a szkript is nagyszerű - jók a párbeszédes részek, fordulatos a cselekmény és a karakterek is remek kidolgozást kaptak. Tetszik az is, hogy ebből a rémesen egyszerű történetből mi mindent sikerült kihozni.

2015.08.27 Stiff

Nagyon bejött a pilot epizód, a sorozat első részei is igazán üdítő hangvételűre sikerültek. Kellemes a humora, Josh szerintem tökéletes választás volt a mama pici fia szerepére. Kristi Allen is jól hozza a dögös mamit, habár olykor kissé irritáló volt számomra.

Terry Kiser és Jonathan Silverman korábban együtt játszott a Hóbortos hétvége (1989) című vígjátékban is.Szerző: erare

Krista Allen pontosan 14 évvel idősebb, mint filmbéli fia, Josh Zuckerman.Szerző: erare