Rock and roll szamuráj

Rock and roll szamuráj

Six-String Samurai

Az elképzelt távoli jövőben az oroszok atomháborúban győznek az amerikaiak felett, de Elvis, a király még mindig él... Titokzatos és erős, ahogyan csak a mesebeli hősök, Buddy éppen olyan ügyes a szamuráj karddal, mint csodás hangú gitárjával. Megment egy árva fiút… Több

Rendező: Lance Mungia
Forgatókönyvíró: Jeffrey Falcon, Lance Mungia
Premier: 1998.09.15.

2021.07.02 Drawen H.

Nem értem..

Talán ez egy rossz LSD-s Trip? Irigylem azokat a (művész lelkeket) akik végig tudták nézni, mi több, élvezték is, de komolyan!

2016.04.15 irongozu

Ez egy echte trashfilm. Két képsort nem sikerül úgy összefűzni, hogy attól ne kapjon egy valamirevaló filmes sikítófrászt. De egy olyan filmben, ahol egy Elvis-hasonmás kaszabolja a Slash képében megjelenő Sátán szolgáit és a szovjet katonákat felváltva, számít ez igazán? Szerintem nem.

2019.12.19 petresku

Szuperjó film, nekem valamiért a Fallout játékot juttatja állandóan az eszembe, nagyon sikerült azt a fajta hangulatot megragadni. Ezen felül habár a film eléggé lassú folyamú, mégis nagyon lehet élvezni a rengeteg akciózást.

2018.07.15 NEO

Nem sokat tudok hozzáfűzni, egyszerűen látni kell. Nagyon elborult film, de ettől függetlenül elképesztően szórakoztató is. Igazi trashfilm, aki szereti ezt a műfajt, ezt itt garantáltan imádni fogja.

A film összbevétele 124 494 dollár volt (imdb.com).