Maradj mellettem

Maradj mellettem

Stay Close

Egy gyilkossági nyomozó, egy fotóriporter és egy háztartásbeli anyuka sorsa összefonódik, és életük zavarossá válik, miután egy szörnyű múltbéli esemény újra a felszínre kerül.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Danny Brocklehurst, Lawrence Kasdan
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2021.12.31. | Netflix (2021.12.31.)

2022.02.05 Robinson76

A szokásos csavar sem segített

Szeretem a sorozat alapjául szolgáló író műveit, és azokat 1-2 kivétellel jól is emelték át az eddig megjelent szériákba. Nos, ez itt kevésbé sikerült, mert sem maga a történet, sem a színészi játék nem nyerte el annyira a tetszésemet, mint a korábbiaknál. A fő történetszál hihetősége erősen kérdéses, vagy legalábbis nekem annak tűnt, a történetvezetése elég döcögős, és ahogy haladunk előre a történetben, úgy találtam egyre inkább kivetnivalót a karakterekben is. A kötelező csavar persze érkezik a végén, de ez manapság a szükséges minimum, így nem lett jobb egy átlagos kriminél.

2022.02.02 Yosihiro

Maradjunk a realitásnál!

Nekem tetszett ez a sorozat. A felépítésében voltak hibák, de azt kell mondjam, szerintem jó lett. A történet igen furcsán indul, de ahogy néztem a sorozatot egymás után, egyre tisztább lett, hogy ki kivel van, mit miért csinál - ezekkel a címszavakk... Teljes kritika

2022.01.04 Emmersson

Felesleges másfél óra

Merthogy a 2. rész vége előtt feladtuk. Pocsék rendezés, ócska forgatókönyv! Harlan Coben regényét így elb*szni bűn! Az Ártatlan és Az ​erdő korrekt adaptáció volt. Ezt olvasni kell, mert nézhetetlen...

2022.01.10 Deadly-Assassin

Ez egy tökéletes Coben-adaptáció!

Krimiszinten most is erőset hozott a Netflix, akinek tetszettek az előző Coben-sorozatok, annak ez is nagyon tetszeni fog. Csak ajánlani tudom.

2022.02.01 roben2112

Eléggé szedett-vetett

Végignéztem, hátha kisül belőle valami. De sajnos ennek a bizonyos sütinek csak a széle sült meg, a belseje elég nyers maradt.

Richard Armitage és James Nesbitt már szerepeltek közös produkcióban: Thorinként és Bofurként jelentek meg a Hobbit-trilógiában.Szerző: Hupka Adrián

A forgatás a koronavírus-járvány alatt, 2021. február 18-án kezdődött.Szerző: Hupka Adrián