#Sohavégetnemérős

#Sohavégetnemérős

2023.07.10 sptt

Valószínűleg nem fog a filmtörténelem aranylapjain szerepelni ez a film, de sokkal jobb volt annál, amit vártam. Rövid kis 10-15 perces történetek, Wellhello zenével megtámogatva, kellemes kikapcsolódás, a szereplők is kitettek magukért. Jó volt a hangulat, megérte megnézni. 7/10.

2018.03.12 Diesel

Nagyon jó lett igazi #bulifilm. Tele vicces jelenetekkel és poénokkal. Kimondottan tetszett ahogy a Wellhello számok be voltak vágva a filmbe. Igényes és jól kivitelezett alkotás lett. Valós társadalmi problémákból csinált poénokat a film ez azért el... Több

2018.01.02 indingo

A zenék egy kicsit javítanak rajta, de maga az alaptörténet olyan semmilyen. A párbeszédek elég kínosak és a szereplők - szándékosan nem színészt írok - is nagyon amatőrök.

2018.01.02 indingo

Nem egy erős alkotás. Most már örülök, hogy nem moziban láttam. Kicsit olyan Igazából szerelem magyar változata. A történetek gyengék. Nem viccesek, nem romantikusak.

2018.03.31 Bazzzsi

A dalok jók, de azokat a rádióban is meghallgathatom. A kis történeteken való szerelem bemutatása jó ötlet, de elég laposak voltak a sztorik, a párbeszédek meg üresek.

2018.08.10 TomÁcs

Előzetes alapján Igazából szerelem magyar változatának tűnt. Nem az. A története lassú és helyenként elég unalmas is.

2018.08.10 TomÁcs

Én egy frappáns történetű, romantikus és humoros filmre számítottam. Nem azt kaptam. Untam.

2023.06.21 Fikatours_blogger

#mivoltez?

Lehet, hogy ez generációs probléma, de nem jöttem rá, mi volt a film üzenete. Lehet, hogy ez ízlésbeli probléma, de nem értem, mit esznek a fiatalok Fluor művész úron. Volt néhány jópofa jelenet benne, kár, hogy nem állt össze egy történetté.

2020.02.28 Lonka

Nem valami nagy száma film ,maximum egyszer nézős. A dumák helyenként elég fárasztóak.

2020.02.28 Lonka

Főként a fiatalabb korosztályt célozza mind történetben, mind nyelvezetben.

2020.01.05 petraszab

Olyan egyszer nézhető alkotás, de már másnapra elfelejted a történetet. Én még a szereplők nevét se tudtam megjegyezni.

2020.01.05 petraszab

Számomra elég nagy csalódás a film. Valahogy inkább lehangoló volt, mint szórakoztató. Ha nem a fiúkkal reklámozták volna, a kutya se lenne rá kíváncsi.

2016.12.03 Syracuse

Nem lepődnék meg, ha nagyot kaszálna...Magyarországon az ilyenekre van igény 2016-ban.

2017.01.20 Olivér Rózsa

Nem mondanám hogy nagy hatást tett rám. Szerintem nem jó ez a stílus hogy rövid történetekből épül fel egy film. Nem tudunk elmélyedni a karakterekben eléggé vagy mikorra belemélyednénk már jön a következő rész. Amúgy vidám, fiatalos, könnyed de nem több. 3.5 pont