Kirobbanó szerelem

Kirobbanó szerelem

Spontaneous

Miután az osztálytársaik spontán öngyulladás áldozatai lesznek, Mara (Katherine Langford) és Dylan (Charlie Plummer) reménytelennek tűnő küzdelemet folytat a túlélésért.

(qwer)

Forgatókönyvíró: Brian Duffield
Premier: 2020.10.02. | HBO Max (2021.08.20.)

Charlie Plummer
Charlie Plummer

2022.09.09 Lucky04

Nekem nagyon bejött. A könnyed hangulat ellenére mégis komoly dolgokat boncolgat. Voltak részek, amiken sírtam a röhögéstől, ilyen volt, amikor az első temetés után kibeszélik a gyászoló szülök viselkedését, na meg az "E.T. - Elliott" rész, ami persze eredeti nyelven igen vicces. Szóval szerintem egyszer érdemes megnézni.

2021.08.25 Moze

Bumm!

Félve ültem neki, mert azt hittem, gagyi, de összességében kellemes csalódás volt, egy kis tanulsággal és egyedi hangulattal.

2021.08.24 HE7EDIK

Rövid az élet

A film azt mutatja be eléggé formabontó módon, hogy bármelyik perc lehet az utolsó, ezért ne vegyünk mindig mindent annyira komolyan, élvezzük az életet, amennyire tehetjük. Persze sok ehhez hasonló filmet csináltak már, de ez a robbanós dolog jó húzás volt, a filmvégi összegzés is elég rendhagyóra sikerült. Stílusos kis limonádé, de annál nem több.

2021.04.03 RolcsikaEt

Érdekes témát vet fel, a végén elemzi is ezt, ami előtte történik, azt pedig egyszer megéri végignézni.