Kémek hídja

Bridge of Spies

2016.05.06 TomÁcs

Azt nem mondanám rá, hogy rossz film, de még egyszer nem nézném meg. A történésekhez képest irtózatosan hosszú volt és untam már kb. a felétől.

2016.03.18 hsanya182

Igényes, nézhető jogászkodós kémfilm, a Berlini fal megépítése előtti időszakot remekül ábrázolja, lehet németezni is egy kicsit, nekem azér túl száraz párbeszédek voltak benne. Minőségi, intellektuál, hősies :)

2016.04.17 andor50

Steven Spielbergtől meg se lep, hogy ilyen jó filmet hoz össze, főleg Tom Hanks-szel. Bár a legerősebb pozitívuma Mark Rylance volt, meg is kapta az Oscart. Egyszerűen brillírozott a szerepében. Mindenképp ajánlani tudom mindenkinek ezt a filmet, már csak amiatt a három név miatt is.

2017.07.25 Lonka

Nem egy pörgős lendületes film. Nagyon komor lett a film, bár nem is vár mást az ember egy háborús/kémes filmtől. Nem tudom mennyire ért Oscart Mark Rylance alakítása.

2019.03.27 Timcsi

A hangulat és a miliő hiteles volt, elhittem, amit látok és bele tudtam magam élni a történetbe. A sztori lassú, de nem unalmas.

2018.08.23 kevelin

Na egy újabb film ami nekem nem jött át. Nem éreztem benne a drámaiságot. Igazán amúgy nem is értettem a lényegét.

2016.10.11 TribeBubu

Többnyire nem komálom az életrajzi filmeket, de ez tetszett. Igaz, körülbelül annyira volt történelmi, mint életrajzi, előbbit pedig általában szeretem :) Igazából semmi extra. A szokásos magas színvonal Spielbergtől és Hankstől. És szerintem Mark Ry... Több

2018.03.26 Queenakasha

Tom Hanksnek még nem láttam rossz filmjét ezidáig. Remélem így is marad. Ő az az ember, akinek már meg sem kell szólalnia ahhoz, hogy szeressük. Annyira jól kommunikál szimplán az arcával, esetenként csak a szemeivel, hogy ilyet keveset látni.

2016.04.18 Zsceeeka

Nem a szívem csücske ezt a kémes műfaj , mégis meg szerettem volna nézni , hogy ,méltán volt-e a nagy hírverés körülötte . Meggyőzött a film, a mellékszereplő színész pedig szerintem megérdemelte az Oscart, mert az a pár jelenet is maradandó lett bennem.

2018.04.11 Annuska

Számos kémes film készült már, de ez valahogy nekem nem jött át. Valahogy az a pörgés hiányzott belőle, amitől felélénkült volna a sztori és a karakterek is életre keltek volna.

2019.01.14 szabomarc

Nagyon érdekes történet a világháború idejéből, remek színészekkel megvalósítva, ezzel együtt pedig remek színészi játékkal. Nem volt unalmas a vontatottság ellenére sem, ami néhol előfordult. Tetszett.

2016.09.07 Scramananga

Steven Spielberg ismét bebizonyítja zsenialitását. A történet szép lassan halad, de egy percre sem unalmas. Ezt főként a színészeknek köszönhetjük, Tom Hanks-nek, aki bár ritkán kap nem szélsőséges szerepet, mindenhol érti a dolgát. És Mark Rylance ... Több

2016.08.21 Timike

Eléggé untam a filmet, pedig a környezetemben sokan dícsérték, de nekem nem jött be.

2016.02.09 Ragemarci

A Coen tesók nem ittak vért az írás közben az fix. Az egész annyira amerikai pátosz és egyoldalú ítélet, hogy ide tényleg a Spielberg-Hanks páros illett. Túlrendezett(hol van már a Schiendler mocska) és a gonosz oroszok kínoznak meg nem ölelkeznek, d... Több