Step Up 2: Streetdance

Step Up 2: The Streets

2021.06.12 sptt

Ettől a filmtől nem lehet, és nem is kell valami elképesztő csavaros sztorit várni. A "Bring it on" filmekhez hasonlóan természetesen ezeknek a filmeknek sincs igazi története, valami klisét elkészítenek hozzá, de az egész a látványról szól, ahogy a ... Több

2019.12.09 Ms. Akárki

Soookkal jobb szerintem mint az első rész. Pedig lecserélték kb a történetben az összes színést. Látványosabbak a táncjelenetek és a zenék is sokkal ütősebben. Amikor az esőben a parkolóban táncolnak az valami isteni. Pláne mélynyomóval:D

2018.12.07 harnas1207

A táncos filmek közül talán ez a legélvezhetőbb. Nem igazán lehet mi alapján értékelni, mert a sztori egyszerű mint a bot. A szereplők itt kicsit szerethetőbbek, mint a többi részbe és a tánc koreók is látványosabbak.

2019.04.12 MidoD7

Tömören: a filmek krémje volt ez a kis darab. Terjedelme ellenére sem unalmas. Ajánlom mindenkinek. Ez a film egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2016.12.21 trixxy

Jók a táncosok, jók a zenék, de igazából ennyi. A történet sablonos, a 3 csillag kizárólag a verseny legutolsó tánca miatt járt, az nagyon jóra sikerült.

2015.10.31 katalin19

Step up 2 részében a színészek meg a zenék miatt teszik a legjobban. A sztorija is jó. Verseny itt is megjelenik. Ami miatt érdekes. Tánc pedig mindent elárul :D

2016.04.26 Kate Rainbow

Az első részét még nem láttam, de ezt imádtam. Nagyon jók voltak benne a dalok, és a tánc koreográfiák is nagyon ütősek voltak. Nagyon király, hogy vittek bele egy kis versengést is. Ráadásul még humoros is volt, szóval, király kis film.

2015.05.13 Sissy

imádom a filmet! Bár először azt hittem, hogy az előző rész folytatása lesz és így csalódásként ért hogy teljesen más, de nagyon tetszett ez is. Talán még jobb is mint az előző.

Egyik kedvenc táncos filmemnek ez a második része, így logikusan ez is a kedvencem :D Nagyon szeretem azokat a tánclépéseket, királyok a koreográfiák, a sztori is király és természetesen a zene is állat. :D

2018.05.24 lengerildiko98

Nagyon jó film, csak ajánlani tudom.