Szemekbe zárt titkok

El secreto de sus ojos

2017.08.27 T.Andras

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam, teljes szívemből ajánlom mindenkinek. Fantasztikus film, egészen elképesztő és döbbenetes csavarral. Lélegzetelállítóan jó film, amire egész életemben emlékezni fogok.

2016.12.07 Szorcsik

Ez a film úgy tökéletes, ahogy vagy. Semmi kivetnivalót nem találok benne. Rejtélyes, kisámíthatatlan, magával ragadja a nézőjét. Megdöbbentő dolgokra derül fény a filmben. Ajánlom mindenkinek.

2017.03.24 georgri

Az egyik legjobb Oscar-díjat nyert film, amit valaha láttam. Sosem fogom elfelejteni az érzést, amit akkor éreztem, mikor véget ért, az utolsó képkockák borzasztó nagy hatással voltak rám.

2016.12.30 Potoczkie

Zseniális film, nagy kedvenceim közé tartozik, pedig teljesen véletlenül néztem meg néhány évvel korábban. Tetszik a rejtélyessége és a kiszámíthatatlansága. Olyan belső feszültséget kelt, amire csak nagyon kevés film képes.

2017.05.25 VK

Nagyon tetszett a film, mindenképpen pozitív csalódás volt! A mostani modernebb verzióhoz képest mérföldkövekkel jobb. Izgalmas és magával ragadó, érdekes sztori.

2016.12.02 gubimari

Az egyik legjobb film, amit valaha láttam. Teljességgel magával ragadott, feszülten a képernyő elé szögezett és miután az utolsó képkockák is leperegtek, még akkor sem engedett el.

2017.03.27 Szinano

Életem egyik legjobb filmje, amit láttam, zseniális. Imádtam a film atmoszféráját, a feszültséget, amely pontról pontra egyre jobban kiéleződik, mielőtt egy hatalmasat robban. Kár, hogy újra feldolgozták, mert a remake a közelébe sem ér ennek.

2016.03.31 Mmaarrttoonn

A film vége valóban megfogó és fordulatos volt, de összességében nem hozta azt a szintet, amit egy jó thrillertől elvártam volna. Sandra Bullock teljesítménye és alakítása sem győzött meg.

2016.01.22 Kandurbaba

, Nem igazán profi a film sem szszínészi alakítást sem rendezést tekintve. Gagyi és összecsapott a vége. Nem tudtam beleélni magam az eseményekbe és végig azt éreztem hogy tényleg csak szerep játék az egész.

2015.10.06 Bimbi

Egy valóban érdekes, izgalmas történet, aminek minden perce érdekfeszítő. Nagyon jól összerakott film. Remek rendezés és színészi alakítás. Ajánlani tudom igényes filmre vágyóknak!

2015.11.03 Cptn_Cold

Nos, ez nem lett egy hú de eldobom az agyam alkotás de nekem tetszett. Megnéztem jót szórakoztam rajta, persze tartós élményeket nem okozott, de jó volt. Egynek mindenképpen megtette.

2016.02.10 Telezsu

Ez az eredeti film is nagyon meggyőző, feszültséget keltő, végig izgalmat fenntartó. Különleges hangulatú, izgalmas, érdekfeszítő alkotás profi színészekkel.

2015.07.26 Sniper

Teljesen jó dráma, legalább nem teljesen egyértelmű benne minden. A főszereplő karaktere szeretni való a történet pedig magával ragadó és egyszersmind érdekes. A rendező igényes beállításokkal és szép képekkel dolgozik, úgyhogy még az sem zavar, hogy... Több

2016.01.31 jazzy

Remek film, azt kell, hogy mondjam, hogy hibátlan. A rendező és az operatór remekül dolgozott össze. A színészi alakítások szintén hibátlanok. A történet nem hangzik annyira érdekesnek, de az. Magával ragadó és lehengerlő. Olyan film, amit ha megnéz az ember, akkor nyoma marad. Mindenkinek ajánlom