Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Szenvedélyek viharában

(Legends of the Fall)

Tartalom

William Ludlow (Anthony Hopkins) ezredes és három fia, Samuel (Henry Thomas), Tristan (Brad Pitt) és Alfred (Aidan Quinn) a Sziklás hegység vadonjában él jó barátságban az amerikai őslakosokkal. Mind a három fiú más karakter, de mind talpraesettek. Egy napon Samuel bemutatja a családjának szíve választottját, Susannát (Julia Ormond). A testvérek viszonya ettől kezdve rohamosan romlani kezd, ugyanis Alfred is beleszeret a lányba, a lány pedig Tristanba szeret bele. A helyzet még tragikusabb lesz, amikor a három fiú hadba vonul az első világháború európai frontjaira.

2015. 11. 21. 19:55

Igazi gyöngyszem ez a film. A film lényege,hogy a férfiak nem tudják megbecsülni azt amilyük van. Tetszett ahogy változott a felállás,hogy ki kit szeret.Olyan film amit bármikor szívesen újra megnézek férfi létemre is.

2015. 03. 28. 10:48

Élményt nyújtott a film.Megragadó, érdekes dráma, a színészek is egytől egyig jól alakítanak benne.
Érzelmes és izgalmas, annak ellenére hogy a sztori elcsépeltnek tűnik.

2015. 11. 28. 18:21

Egy igazi gyöngyszem, a romantikus kalandfilmek sorában. A testvérek közötti éles külömbségek mellett, jól megnyilvánul a szoros összetartás köteléke is.

Brad Pitt

Tristan Ludlow szerepét Johnny Deppnek is felajánlották, de ő nem élt a lehetőséggel.

(ps)

Edward Zwicknek 17 évébe telt, hogy megvalósítsa filmtervét.

(ps)

A filmesek két millió dollárt spóroltak azzal, hogy nem az USA-ban, hanem Kanadában forgattak.