Szeretők, utazók

Szeretők, utazók

Los amantes pasajeros

A 80-as évek Almodóvar filmjeit idéző frenetikus komédia, amelyben egy bajba jutott repülőgépen az életüket féltő utasok legbensőbb titkai kerülnek napvilágra. "A Szeretők, utazók a 19. filmem. Csak annyit mondhatok, hogy a szenvedély és a bizonytalanság ugyanúgy megvan bennem, mint mindig. Éppen úgy érzem magam, mint a Pepi, Luci, Bom idején, csak sokkal több az ősz hajszálam. A film egy csapat emberről szól, akik egy repülőgépen ragadnak, a külvilágtól elzártan. A forgatókönyvet úgy kezdtem el írni, mint egy komikus szösszenetet, és végül egy morális, verbális és irreális vígjáték lett belőle." Pedro Almodóvar

Forgatókönyvíró: Pedro Almodóvar
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2013.08.01.

2022.02.06 uniterra

Ezt a baromságot! Silány kezdőnek is gyenge forgatókönyv, persze nulla rendezés. Se füle, se farka történet.

2015.02.03 tomvétsz

Nem kell tőle sokat várni, valóban csak a szórakoztatás a célja mindenféle mögöttes tartalom nélkül. Átlagos, könnyed komédia.

2019.07.08 Nik

Valószerűtlenül humoros film. A kedvenc jelenetem a pilóta és az irányítótorony közti párbeszéd, azon dőltem a röhögéstől. Kikapcsolódásra tökéletes választás, garantált a szórakozás.