Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Tabu

(Taboo)
Tabu

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

James Keziah Delaney-t tíz és afrikai távollét után 1814-ben hazatér otthonába, ahol mindenki azt hitte, meghalt. Mivel apját meggyilkolták, ő vállaira kerül a teher, hogy átvegye a hajózási vállalatot. Bár az East India Company tetemes összegért megvenné a céget, Delaney úgy határoz, maga lép apja nyomdokaiba. Csakhogy a férfi belekeveredik a Nagy Britannia és az Amerika közt dúló háborúba, aminek következtében súlyos döntéseket kell meghoznia, ráadásul sokan örülnének sikertelenségének.

2017. 03. 13. 14:37

A sorozat eleje számomra döcögősen indul, de amint beindul úgy repít magával, hogy az utolsó részben egy nagyon nagyot robbanjon. Tom Hardy elviszi a showt, de a mellékszereplők se panaszkodhatnak, hiszen nagyon jól sikerült a casting. Végig ott lebeg a film felett valami fekete felleg, amiből nem tudod, hogy mi fog felbukkanni, hiszen annyi még a kérdőjel, hogy megtippelni se lehet. Nagyon remélem, hogy lesz folytatása, mert rejt még magában titkot és rejtelmet.