Terror a tenger alatt

Terror a tenger alatt

Submerged

Chris Cody (Steven Seagal), a független zsoldos elnöki közbenjárásra kiszabadul börtöncellájából. Természetesen a szabadságának ára van: a CIA egy tengeralattjáróra küldi, hogy megfékezzen egy terroristacsoportot. Cody egykori katonáit, köztük az őrült Henryt (Vinnie Jones) is magával viszi az akcióra. A helyszínen azonban kellemetlen meglepetés várja őket. Nemcsak a terroristákkal, hanem a korábban odaküldött osztag agymosott tagjaival is fel kell venniük a harcot.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Bulgária
Premier (HU): 2005.11.03.
Vinnie Jones
Nick Brimble
Vinnie Jones

2018.08.11 hsanya182

Tipikus régi vágású gyagya akciófilm. Gyerekkoromban szerettem, akkor még nem volt összehasonlítási alapom, megnéztem ma ismét, talán az teccett, hogy változatos helyszínek voltak benne, és némi kommandós mentalitással tudtam azonosulni, de a technik... Több

2016.11.05 Rajkó

Steven Segal filmhez képest egész jóra sikeredett, bár fogalmam sincs, hogy sikerült Vinnie Jonest rávennie erre a szerepre, és szerintem már az is elég sok mindent elárul, hogy az ő alakítása a legkiemelkedőbb az egészben. :)

2015.04.27 doobie

Ezt a két csillagot most nagyon megszolgálta. Nem a történetével, mert az valami hihetetlenül híg, nem az alakításokkal, mert az csak bohóckodás. Az akciójelenetekkel, mert azok valamelyest egész izgalmasan és pörgősen vannak felépítve. Csak így tovább Steven Seagal.

Üdvözöl az Éden!
Rabbit Hole