A Sun-fivérek

The Brothers Sun

2024.02.20 indingo

Az ötlet kiváló, és imádtam, hogy az idősebbik tesó mindig Sütimestert néz. Az akciójelenetek engem kicsit untattak.

2024.01.27 Lóri Ádámcsik

Friss és kreatív!

Végre egy eredeti ötleten alapuló sorozat, ami kitűnik a tömegből! Szuper a történet, nagyon jó a szereplőgárda, összetettek a karakterek, és az akciójelenetek látványosak. Ajánlom! Biztosan lesz folytatás!

2024.01.21 aliasteáscsésze

A színészi munka szánalmas.

A színészek soha nem hallottak még színjátszásról. Csak az akciójelenetek tartják életben a filmet.

2024.01.21 kaloz44

Ez jobb, mint a Balhé, a Netflix nagyon jó úton halad az ilyen sorozatokkal.

2024.01.04 Charvi30

Szerintem egy élvezhető és érdekes sorozat. Szpojlermentesen annyit biztosan állíthatok róla, hogy nagyon tudja mit akar elmondani és ábrázolni és ez mellett határozottan kitart.

2024.01.12 pekten01@freemailhu

Mary

Végignéztem a sorozatot annak ellenére, hogy alapból nem szeretem a gengszteres-lövöldözős-gyilkolós filmeket. Ám ez a sorozat lekötött, némileg eltér a szokványos gyilkolós, durva gengszterekről szóló sorozatoktól. Van benne persze gyilkolászás, lövöldözés, de van benne humor, ami mosolyra késztet, van benne meglepetés, mindent egybevetve kellemes szórakozás volt, annak ellenére, hogy a vége nem az én elképzelésem szerint alakult. Érdemes megnézni.