Bűvölet

The Craft

2020.08.19 Interfectorem Sabnock

Sajnos ez úgy semmi sem lett,sem thriller,sem horror,egy gyengécske fantasy.Abból is az unalmasabb fajta.Neve Campbell a színvonalat nem segítette,sőt lesüllyedt ő is.Nem tetszett,értelmetlen,és unalmas.

2018.06.30 dailyfilmsan

A 90-es évek nagy őrülete a boszorkányság volt. Mindenki boszi akart lenni és csak úgy ontotta magából a média is a boszorkányos "remekműveket". Ez a film is egy ilyen nézettséghajhászó blockbuster lehetett 96-ban mint kb. az alkonyat csak vámpírok ... Több

2019.01.31 Owotonor

Egyszerű de jól felépített tini boszorkányos film, tele misztikummal és varázslattal, thrilleres befejezéssel, hiányoltam a durvább horror elemeket belőle.

2014.10.08 panhnedy

Szerencsére nem annyira hard fantasy a film, hogy csak egy szűkebb nézőközönségnek szólhatna. Szerintem így egész jól ki van találva. Kalandos, kicsit humoros és könnyed romantikus. Mindenből egy kicsit. Bár az alakítások nem annyira eget rengetőek, de nálam ez nem volt zavaró.

2015.05.21 Henk

Tök rendben volt a film, annak ellenére, hogy néha irtó klisés volt a sztori. Összességében persze a történet nincs túlbonyolítva, de így legalább nem csak a női közönséget tudja megragadni.