Sárkányvarázs

Sárkányvarázs

The Dragon Spell

Tímár Misi mindig is arról álmodozott, hogy egy nap olyan bátor sárkányvadász legyen, mint édesapja. Amikor megtudja, hogy egy sárkány elszabadult a varázsvilágban, és a faluja veszélyben van, elhatározza, hogy Ő maga néz szembe a tűzokádó fenevaddal. Kalandos útja során új barátokra lel, akik… Több

Rendező: Manuk Depoyan
Forgatókönyvíró: Pamela Hickey, Olena Shulga, Dennys McCoy
Ország: Ukrajna
Premier (HU): 2017.05.25.

2019.02.08 mamiéstöti2

Egy átlagos animációnak mondanám, nem igazán ragadott el a történet és a megjelenítése sem, így csak 5/3!

2017.07.02 kmona

Unokahúgommal voltunk rajta, és úgy láttam ő és a korosztálya kimondottan jól szórakozott, de én sem panaszkodhatok. Vicces és bájos, jól esett.

2017.05.20 danda115

Nem voltak elvárásaim, így viszonylag semlegesen tudom megítélni a sárkányvarázst. Nem mondom, hogy nem voltak jó pillanatai, de nem igazán tudott meggyőzni. A kicsik biztosan jobban fogják élvezni, de rossznak sem mondanám. Közepes, feledhető, de mégis pozitív élmény volt. Ez nálam három csillagot ér.

2017.05.19 nándi99

Nagyon aranyos mese, nem kell a Dreamworksszel vagy a Pixarral versenyeznie, erre nincs is szükség. Szerethető, bájos animációs film, a fiatalabb korosztály egész biztosan élvezni fogja.

A film 2 805 180 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 2 299 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.